Kérések

Minden olyan a csillagászathoz köthető téma, amely a fenti kategóriákba nem sorolható be.
SzarkaLevente
Hozzászólások: 1037
Csatlakozott: 2009.09.07. 21:26

Re: Kérések

Hozzászólás Szerző: SzarkaLevente » 2013.03.04. 22:56

tobe_ írta:Nem poénkodok, ezek angolul megjelennek ? Vagy még hozzávehető a többi kapcsolódó oldal is, a hirek.csillagaszat.hu, vagy mcse.hu. pl. Persze pénz semmire sincs gondolom, mikor az ELTE-t is meg fogják szüntetni akár ...

Szerintem ez a megoldás nem segitene Kiraminak. Kívülállóként úgy látom az MCSE alapvetően non-profit alapon működik, még ha neki is állna akárki egyes oldalakat lefordítani, akkor is kérdés, hogy ki fizetne ezért. Szóval kirami max. egy nagy köszönömöt kapna munkájáért, de ezzel nem tud a boltban fizetni ...
Egy hely, ahol igazán értenek a távcsövekhez Makszutov.hu távcső bolt
Avatar
tobe_
Hozzászólások: 2112
Csatlakozott: 2013.01.02. 00:10

Re: Kérések

Hozzászólás Szerző: tobe_ » 2013.03.04. 23:06

Manapság az értéknek nincs ára sajnos. Eltorzult a világ, mint egy egyszerű rövid fókuszú lencsének a képe.
mizar
Hozzászólások: 2669
Csatlakozott: 2010.08.25. 21:25

Re: Kérések

Hozzászólás Szerző: mizar » 2013.03.05. 08:24

Kirami CSAK SEGÍTSÉGET KÉRT!
UBI
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.09.07. 18:53

Re: Kérések

Hozzászólás Szerző: UBI » 2013.03.05. 11:04

T. Sándor László!
Az általad leírt jelenségek minden bizonnyal Téged érdekelnek, másokat is, de nem ezen a fórumon.
Nem tartom szerencsésnek, bárki részéről, hogy egy szakmai közösségi oldalon más,szerintem nem idevaló témával foglalkozzunk.
Tisztelettel kérném, hogy a csillagászattal kapcsolatos véleményedet oszd meg velünk, amit nagy örömmel
vennék. /értékes válaszaidat olvasva, bízom annak folytatásában/
Üdvözlettel: Borhy József /ubi/
150x1800MC+Celestron CG5 GT, Omni XLT120x1000+EQ5, 200x1000N+Dobson 20x80 Levenhuk/BRUNO PLUS/
Sidius

Re: Kérések

Hozzászólás Szerző: Sidius » 2013.03.05. 19:06

Erről is véget nem érő vitát lehetne nyitni, de ez valóban nem idevaló téma.
Akinek módjában áll, lehetőleg segítsen Kiraminak!
András
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:27

Re: Kérések

Hozzászólás Szerző: András » 2013.03.05. 19:10

Sidius írta:Erről is véget nem érő vitát lehetne nyitni, de ez valóban nem idevaló téma.
Akinek módjában áll, lehetőleg segítsen Kiraminak!


Idézet a fórumszabályzatból:

"Ez egy szakmai fórum, ahol nincs helye a vallási, etnikai és politikai hozzászólásoknak, megnyilvánulásoknak - még burkoltan sem."

Nem az van a szabályzatban, hogy nem idevaló, hanem hogy nincs helye.

(kíváncsi vagyok, ezek után tudod -e, mi a dolgod mint moderátor.)
Sidius

Re: Kérések

Hozzászólás Szerző: Sidius » 2013.03.05. 19:34

Remélem ennél sokkal érdekesebb dolgok is foglalkoztatnak azért!
András
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:27

Re: Kérések

Hozzászólás Szerző: András » 2013.03.05. 19:54

Sidius írta:Remélem azért ennél sokkal érdekesebb dolgok is foglalkoztatnak azért!


Kedves János, remélem nem sértődsz meg, de ezt azt kell mondjam: te alkalmatlan vagy moderátornak.

Nem a távcsőépítő-tükörcsiszoló tudásodnak szól, nem a személyed ellen mondom, nem is ismerlek személyesen. Egyet tudok, légyszi fogadd el: nem vagy alkalmas erre a feladatra. Ott az írott szabály, nem bonyolult, te vagy felhatalmazva hogy végrehajtsad, és nem tudod, mit kell tenned, vagy nem akarod megtenni. Ezt úgy hívják: szakmai alkalmatlanság.

Ha rám hallgatsz: átadod egy kompetens személynek a feladatot. Nem muszáj, csak mondom. Addig, amíg ilyen kis jelentéktelen dolgokban nem tudsz lépni, addig érdemes.
parragh
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2011.01.08. 22:02

Re: Kérések

Hozzászólás Szerző: parragh » 2013.03.05. 19:56

Szia Kirami,

Ha mégis érdekelne recepciós állás, "egész véletlenül" tudom, hogy holnap meg lesz hirdetve egy (kezdés áprilisban). Ha érdekel, akkor majd elküldöm a linket ahol lehet jelentkezni. A többi rajtad áll.

Üdv,
Marcell
Sidius

Re: Kérések

Hozzászólás Szerző: Sidius » 2013.03.05. 20:43

András írta: alkalmatlan vagy moderátornak.

Szerintem szívesen veszik a jelentkezéseket. Ha karriert akarsz, ajánlom neked is, mint vélhetően kompetens személynek!
Mpt is azért lépett le részben, mert nem segített senkinek haragudni. Szerintem komolyan érdemes lenne fontolóra venned, hogy kritika helyett inkább csináld sokkal jobban!
(Ez már nem is off, mert kérés volt)
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb csillagászati témák”