Köszönet valakinek, valamiért

Minden olyan a csillagászathoz köthető téma, amely a fenti kategóriákba nem sorolható be.
astrohist
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2009.10.01. 20:27

Re: Köszönet valakinek, valamiért

Hozzászólás Szerző: astrohist » 2013.02.04. 11:55

Bizony le van zárva Horváth András kérdése után
"Küldjed a linket, megnézzük.
Horváth András (Kukac)"

Utána az áll a következőkben: Lezárva. - BQ
Avatar
Vizi Péter
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2009.10.12. 17:59

Re: Köszönet valakinek, valamiért

Hozzászólás Szerző: Vizi Péter » 2013.02.04. 17:23

Köszönöm, nem vettem észre, mert ilyet még nem láttam.
Mondjuk nem is nagyon bánom.
dzsobacsi
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2009.09.18. 09:57

Re: Köszönet valakinek, valamiért

Hozzászólás Szerző: dzsobacsi » 2013.02.04. 20:17

Azért őszintén kiváncsi lennék rá, hogy mit kell elkövetni egy fórumon, hogy a Homokozó, gumiszoba (vagy az ilyen jellegű) topicot bezárják. Ahelyett, hogy a bőven termő baromságokat és hittérítéseket automatikusan - külön topic cím nélkül, ömlesztve - oda irányítanák... Na, mindegy.
Avatar
Imre
Hozzászólások: 1799
Csatlakozott: 2010.12.29. 14:18

Re: Köszönet valakinek, valamiért

Hozzászólás Szerző: Imre » 2013.02.04. 21:06

Tessék mondani, ez már az új homokozó, azaz gumiszoba???? Nem világos, hogy hogy kerül ide ez a sokminden más. Összekeveredett valami a szerveren? No most ez a lezárás egy vicc, vagy komolyan ide akar költözni a gumiszoba? Én, mint nem egy önjelölt moderátor kérdezném a gumiszoba-homokozó bezárásának okát! Ki zárta le, és miért? Véletlen kezelői, vagy műszaki hiba az oka? Üdv. Imre
Ne azt sorold, hogy mit, miért nem lehet, hanem főként azt, hogy mit hogyan kell tenni a cél érdekében!
mpt
Hozzászólások: 1313
Csatlakozott: 2009.09.07. 09:46

Re: Köszönet valakinek, valamiért

Hozzászólás Szerző: mpt » 2013.02.04. 21:17

En zartam le.
Ha nagyon hianyzanak az illeto topik masodik felet joreszt kitevo Mars-arc, koztunkvannakazufok, mindenkiosszeeskudott es hasonlo temak, eppen meg lehet nyitni ujra.

--mpt
Dlajos
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2011.09.08. 06:07

Re: Köszönet valakinek, valamiért

Hozzászólás Szerző: Dlajos » 2013.02.04. 21:18

1, Nem én zárattam be! :)
2, Ha elolvassátok az utolsó két hozzászólást akkor szerintem egyértelmű, hogy milyen linkeket kaptunk volna.
A moderátor megelőzte az ilyenkor szokásos fing reszelést. Mi a gond?
Nem törölte, csak lezárta. A régi dolgok olvashatóak. Mit szeretnétek, nyissak másikat? ;)

Üdv,
L.
Dlajos
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2011.09.08. 06:07

Re: Köszönet valakinek, valamiért

Hozzászólás Szerző: Dlajos » 2013.02.04. 21:27

-mpt- egy perccel megelőzött, így postom okafogyottá vált, de nem törlöm ki, azért, hogy ne csak a reklamációk látszódjanak...
Üdv,
L.
András
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:27

Re: Köszönet valakinek, valamiért

Hozzászólás Szerző: András » 2013.02.04. 22:08

mpt írta:En zartam le.


(Nem kekeckedés, csak kérdem: a szabályzat melyik pontja alapján lett bezárva? Amúgy ha valakinek, nekem nem hiányoznak a félbolond konteóhívők youtube-linkjei, szóval pont nem azért kérdezem...)
Avatar
Imre
Hozzászólások: 1799
Csatlakozott: 2010.12.29. 14:18

Re: Köszönet valakinek, valamiért

Hozzászólás Szerző: Imre » 2013.02.04. 23:58

mpt írta:En zartam le.
Ha nagyon hianyzanak az illeto topik masodik felet joreszt kitevo Mars-arc, koztunkvannakazufok, mindenkiosszeeskudott es hasonlo temak, eppen meg lehet nyitni ujra.

--mpt


Érdeklődnék, hogy akkor ezek szerint ez a rovat lesz a folytatás? A köszönetek helyett gumiszoba?
Ezt sem ide kellene írni, de hát már ezt is sikerült szétzilálni közös erővel! Sajnos. Ebből is látszik, hogy semmi értelme bármit is reklamálni, kérdezni, mert azonnal beindul a lavina! Ősi csillagváros lakók sem néziik meg, hogy hova írogatnak, amikor reagának, egy-egy bugyuta hosszászólásra! Több helyen már láttam, hogy csak annyit írtak válaszként, hogy egy másik helyen folytatják, mert témaidegen az adott helyen. Itt nem így történt! Tessék végignézni az elejétől, és azonnal nyílvánvaló lesz, hogy itt is a szokásos őstagok indították el a lavinát! Most már teljesen mindegy, lehet ez is az új gumiszoba, homokozó, vagy ahogy tetszik.

Annyit még a lezárás indokáról, hogy nagyon hasonlít arra, amikor a feltételezett nyereségre vetettek ki adót, amit az Alkotmánybíróság megsemmisített! Itt is egy feltételezett valamire hivatkozva egyszerűen lezártad gumiszobát, pont azt a helyet, ahova elfér minden baromság, és még felelőséget sem kell vállalni érte. Ott kellett volna törölni a hosszászólást, amint megjelenik, ha az valóban ellentétes a szabályzattal!

Ha mondjuk ez a kis párbeszéd másik helyen történt volna, mondjuk a Hold-rovatban, akkor azt is lezártad volna? Nekem nem hiányzik a gumiszoba! Semmi nem hiányzik belőle. Törölheted az egészet! Ha viszont nyitsz helyette egy új üreset, akkor innen rámoljad szépen át oda aaz összes nem ide való írást is!

Ennyi. Nem vitatkozom többet ezen, de helytelenítem a lépést. Most ezzel a "Köszönet..." rovatnak is befellegzett! Koszonom --mpt!
Ne azt sorold, hogy mit, miért nem lehet, hanem főként azt, hogy mit hogyan kell tenni a cél érdekében!
dzsobacsi
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2009.09.18. 09:57

Re: Köszönet valakinek, valamiért

Hozzászólás Szerző: dzsobacsi » 2013.02.05. 08:37

mpt írta:En zartam le.
Ha nagyon hianyzanak az illeto topik masodik felet joreszt kitevo Mars-arc, koztunkvannakazufok, mindenkiosszeeskudott es hasonlo temak, eppen meg lehet nyitni ujra.

--mpt


Kedves mpt/Péter!

A bejegyzésedből arra következtetek, hogy legalább is moderátori jogosultságokkal rendelkezel. Én ezúton is szeretném szívből megköszönni a közösségért végzett önzetlen és - mint azt az alábbi hozzászólásokból is tapintható - nem egyszerű munkádat :!: Így még a topic eredeti céljához is sikerül visszatalálnunk...

A Gumiszoba/Homokozó jellegű topic bezárásával szerintem az a baj, hogy egy ilyen nagyságú, témájú és látogatottságú fórumon nem lehet kikerülni az általad is felemlegetett témák megjelenését és ami még rosszabb, az "én tudom a tutit, a többiek sík hülyék, ilyenek meg olyanok, tessék őket kizárni, megfegyelmezni, kitörölni, különben megsértődök..." jellegű attitűd is hamar megjelenik és nem csak agyrém témák esetén. Ezért tűnik jobbnak egy következetes(ebb) moderátori hozzáállással a nem Csillagvárosra való agyrémeket becsatornázni egy Gumiszoba/Homokozó (vagy egy másik fórumon látott jó név "Lefolyó") jellegű helyre.

Az már csak hab lenne a tortán, ha egy adott főtémát kijelölhetnék, hogy nekem meg se jelenjen. Tippelhetsz, melyik lenne az... ;)

Munkádat még egyszer megköszönve, üdv:

Dzsóbácsi
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb csillagászati témák”