Amcsill honlapok

Itt minden városlakó bemutathatja saját csillagászati honlapját, röviden leírva, oldala milyen témákkal foglalkozik nagyobb terjedelemben.
Avatar
Vizi Péter
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2009.10.12. 17:59

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: Vizi Péter » 2012.07.01. 12:17

Én biztosan vevő leszek egy ilyen 97%-os újragőzölésre. Legalább nem Angliába kell küldenem a 200-as tükröt és fizetnem az árát. Klassz!
Kirami
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2009.09.07. 15:09

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: Kirami » 2012.08.14. 13:06

Sziasztok!

Feltámasztottam a blogom. http://www.kiramiastro.eoldal.hu/. Most már nem csak és kizárólag csillagászati vonatkozású lesz, mindenféle dolog lesz benne, színház, recept, miegymás, de 60%-ban így is csillagászati honlap lesz. Amolyan minden, ami Kirami-s blog.

Megj. Még így is elég bétában vagyok.
bognart
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2009.09.08. 13:17

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: bognart » 2012.08.17. 10:42

Sziasztok !

Ha már itt tartunk, tudtok javasolni korrekt szolgáltatót, aki domaint, kb 2 giga tárhelyet, PHP +MySQL+ftp +webadmin tud biztosítani, és emberi áron ?
Most már ideje lenne valami korrekt és sziklaszilárd helyre áttelepülnöm. :)

Köszönöm a válaszokat !

Tamás
Bognár Tamás "asztrobarát"
http://univerzumkepekben.hu/
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: Attila » 2012.08.17. 12:22

Én a Médiacenternél vagyok már ötödik éve a honlapommal, domain-regisztrációkkal, előre telepített és frissített Joomla-val együtt.

http://www.mediacenter.hu/index.php

Nekem nagyon bevált; jók az áraik, és folyamatosan megy, leállások nélkül. :D
Épp most telepítem át a postafiókomat is hozzájuk, a ku... drága t-home-ot tartsa el más... :evil:


MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
bognart
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2009.09.08. 13:17

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: bognart » 2012.09.13. 12:22

Sziasztok !


A régi tamasasztro.blogspot.com -os weboldalam a múlté.
Új helyen, még fejlesztés alatt álló külsővel, folyamatosan töltődő
tartalommal az új weboldalam :

http://univerzumkepekben.hu/

A weboldalon megjelennek majd egy német amatőrcsillagász barátom munkái
is. :) Érdemes lesz majd megtekinteni!

Ez úton szeretném megkérni weboldallal rendelkező amatőröket és
egyesületeket, akik megengedik, hogy oldalukat link formájában
kitehessem, kérem keressenek meg privátban!


Bognár Tamás


______________________________________
Avatar
SzZoli
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:41

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: SzZoli » 2012.09.15. 11:24

Szia, Tamás,

régi mániám, h egy linkgyűjtemény tartalmazzon egy "mit tartalmaz" összefoglalót is, ha egy témát részletesebben kifejt az oldal. Ezt fontosnak tartom. Egy csupasz linkgyűjtemény nem annyira használható. Jó tudni, h az oldal pl. tükörcsiszolásról, csillagda építésről, fotózásról leírásokról, műszerek - milyenek? - javítása/tisztítása/megtáltosítása kérdéséről, észlelési ajánlatokról, vagy más téma kifejtéséről szól főleg, vagy képek, rajzok gyűjteménye. Én megkülönböztetném a rajzot és a fotót is.
Cseh Viktor
Hozzászólások: 632
Csatlakozott: 2010.05.30. 22:46

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: Cseh Viktor » 2013.01.03. 08:17

Üdv! A blogom bővült egy új oldallal, ahol nem az észleléseimet gyűjtöm össze, hanem az emlékeimet; vicces, rossz, s minden ami tanulságos és ami velem történt az elmúlt években, mióta a csillagokat figyelem!

http://viktorcsehdraws.blogspot.hu/p/emlekezesek.html
Porrima
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2009.09.20. 20:52

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: Porrima » 2013.01.03. 13:34

Cseh Viktor írta:Üdv! A blogom bővült egy új oldallal, ahol nem az észleléseimet gyűjtöm össze, hanem az emlékeimet; vicces, rossz, s minden ami tanulságos és ami velem történt az elmúlt években, mióta a csillagokat figyelem!

http://viktorcsehdraws.blogspot.hu/p/emlekezesek.html


Gratulálok az új laphoz: megnéztem, azt hittem, már több emlék van, de valahol el kell kezdeni...

Akartam a lapon megjegyzést is tenni, de a profilokon nem tudtam kiigazodni (vén fejjel) :shock: Nem bánnám ha kiokosítanál, hogyan írhatok oda véleményt.
Cseh Viktor
Hozzászólások: 632
Csatlakozott: 2010.05.30. 22:46

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: Cseh Viktor » 2013.01.03. 19:01

Porrima írta:Gratulálok az új laphoz: megnéztem, azt hittem, már több emlék van, de valahol el kell kezdeni...

Akartam a lapon megjegyzést is tenni, de a profilokon nem tudtam kiigazodni (vén fejjel) :shock: Nem bánnám ha kiokosítanál, hogyan írhatok oda véleményt.


Nagyon szépen köszönöm! Igen ez még ma jutottam csak el odáig hogy belekezdjek de folyamatosan bűvül majd a "platform" :)
Igazából úgy kell kezdeni azt hiszem hogy a "Megjegyzés írása mint" ablak melletti legördülő menüből ki kell választani egy webes szolgáltatót ahol regisztrált fiókunk van! Ha van ilyen akkor lehet megjegyzést írni viszont ha nincs akkor elképzelhető hogy nem engedi a rendszer a megjegyzést! Egyelőre csak ennyi tippem van...
Utána a "közzétélel"-lel lehet jóváhagyni úgy tudom :)
Porrima
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2009.09.20. 20:52

Re: Amcsill honlapok

Hozzászólás Szerző: Porrima » 2013.01.03. 21:28

Cseh Viktor írta:Igazából úgy kell kezdeni azt hiszem hogy a "Megjegyzés írása mint" ablak melletti legördülő menüből ki kell választani egy webes szolgáltatót ahol regisztrált fiókunk van! Ha van ilyen akkor lehet megjegyzést írni viszont ha nincs akkor elképzelhető hogy nem engedi a rendszer a megjegyzést! Egyelőre csak ennyi tippem van...
Utána a "közzétélel"-lel lehet jóváhagyni úgy tudom :)


Hát sokkal okosabb nem lettem :( , mivel nekem a listában szereplő helyek egyikén sincs regisztrált fiókom. Remélem lesz olyan olvasó, akinek van, ha meg gyanúsan senki nem szól hozzá, akkor keresned kell valamilyen más megoldást, mert a válaszodból úgy tűnik, hogy ez egy "amerikás" átvétel(?)
Válasz küldése

Vissza: “Amatőrcsillagász honlapok”