Rossz hírek

Minden olyan a csillagászathoz köthető téma, amely a fenti kategóriákba nem sorolható be.
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: Rossz hírek

Hozzászólás Szerző: Attila » 2014.06.06. 12:06

Gyulafi12 írta:Kedves Attila! Nem tudom honnan és miért veszed a bátorságot hogy olyat írj ,,gyengébbek kedvéért'' A te ,,humoros'' megjegyzésedet azért hoztam fel példának mert az emberek nagy többsége hasonlóan gondolkodik ahoz amit te poénnak szántál. Andrásnak igaza van.Nem érdemes olyannal vitázni aki olyan stílusban ír mint te.Én ezzel lezártam feléd a dolgot.Ahogy a mondás tartja ; okos enged ...


Kedves Gyula!

Először belém rúgsz, és annyira primitívnek nézel, hogy komolyan gondolom a saját kivételezésemet (semmi nem utalt a hozzászólásodban arra, hogy értenéd, hogy viccnek szántam; olvasd el újra), utána pedig kiakadsz, amikor lemegyek a Te szintedre, hogy megérts...

Egy "bocs"-csal kihúztad volna a dolog méregfogát, de nem, csak rátettél még egy lapáttal.
Én ezt a viselkedést nem tudom okosnak nevezni...

MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
Kukac
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2011.05.06. 18:32

Re: Rossz hírek

Hozzászólás Szerző: Kukac » 2014.06.06. 12:46

Attila írta:Akkor meg hogy nyúlhatsz ennyire mellé?
Murphy-nek igaza lehet, hogy ki tanítja a "tudást".

MDA


Ezt komolyan le merted írni? Hát ez eszem megáll, hová süllyedtél.
Ennél már nincs lejjebb. Beállítottad a suttyóság világrekordját.

Lassan elgondolkozhatsz valamilyen politikai pályán, oda való az ilyen.
Kukac
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2011.05.06. 18:32

Re: Rossz hírek

Hozzászólás Szerző: Kukac » 2014.06.06. 12:53

Gyulafi12 írta:Kedves Attila! Nem tudom honnan és miért veszed a bátorságot hogy olyat írj ,,gyengébbek kedvéért'' A te ,,humoros'' megjegyzésedet azért hoztam fel példának mert az emberek nagy többsége hasonlóan gondolkodik ahoz amit te poénnak szántál. Andrásnak igaza van.Nem érdemes olyannal vitázni aki olyan stílusban ír mint te.Én ezzel lezártam feléd a dolgot.Ahogy a mondás tartja ; okos enged ...



Gyula, te se írj neki többet. Csak etetjük a trollt.
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: Rossz hírek

Hozzászólás Szerző: Attila » 2014.06.06. 12:55

Már két napja etetlek téged, én hülye...
Akkor most ki is a troll???

:lol:

MDA

u.i.: ja, és a saját magam által indított topic-ban én hogy a francba lehetnék troll... Tudod egyáltalán mit jelent ez a fogalom? Vagy ezt is el kell magyarázni neked???
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
Avatar
Vizi Péter
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2009.10.12. 17:59

Re: Rossz hírek

Hozzászólás Szerző: Vizi Péter » 2014.06.06. 14:01

Kollégák!

Ha egy árnyas kerthelyiségben egy jó sör mellett beszélgetnétek erről a témáról, akkor ugye nem jutottatok volna ide?
Atis
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2010.06.18. 21:03

Re: Rossz hírek

Hozzászólás Szerző: Atis » 2014.06.06. 14:24

Szerintem Péter, manapság már simán.
Inkább segíts minthogy kötözködj.
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: Rossz hírek

Hozzászólás Szerző: Attila » 2014.06.06. 14:25

Vizi Péter írta:Kollégák!

Ha egy árnyas kerthelyiségben egy jó sör mellett beszélgetnétek erről a témáról, akkor ugye nem jutottatok volna ide?


Egy jó sör biztosan lazított volna a galléron... ;)

MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
Avatar
tobe_
Hozzászólások: 2112
Csatlakozott: 2013.01.02. 00:10

Re: Rossz hírek

Hozzászólás Szerző: tobe_ » 2014.06.06. 15:11

Nem könnyű eldönteni melyikőtöknek van igaza, ha az ember nem ismeri a témát alaposan, csak nincs mindenkinek ideje mindennel foglalkozni így itt szed fel némi információt, ahol pár vélemény összeütközik. Ahogy olvasom mindig annak hiszek, aki a következő a sorban, aztán megint a másiknak. :) Bonyolult rendszereknél elég gyakran nem az az oka a következményeknek, amit annak hisznek, persze lehet próbálkozni. Dávid Gyula úr egyik előadását néztem pár napja és ott a káosszal kapocslatos meteorológiai előrejelzés hosszútávú előre jelezhetetlensége jutott eszembe, ez a klímaváltozás is nem az a kategória ?
Avatar
Vizi Péter
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2009.10.12. 17:59

Re: Rossz hírek

Hozzászólás Szerző: Vizi Péter » 2014.06.06. 15:12

Tarjánban - ha ott lesztek - egy sörre mindketten (Kukac és Attila) a vendégeim vagytok.
Igen, azért ;) .
Avatar
mephi
Hozzászólások: 2460
Csatlakozott: 2009.09.18. 10:06

Re: Rossz hírek

Hozzászólás Szerző: mephi » 2014.06.06. 17:16

Vizi Péter írta:Tarjánban - ha ott lesztek - egy sörre mindketten (Kukac és Attila) a vendégeim vagytok.
Igen, azért ;) .


Engem nem hívnál meg? Mondjuk, mert nem veszek össze senkivel, de a sört szeretem? :D
Kása János ... aki a sört is 3D-ben issza.
Lezárt

Vissza: “Egyéb csillagászati témák”