Karácsonyra...

Minden olyan a csillagászathoz köthető téma, amely a fenti kategóriákba nem sorolható be.
Avatar
Mzssiralop
Adminisztrátor
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.07.29. 09:46

Re: Karácsonyra...

Hozzászólás Szerző: Mzssiralop » 2012.11.11. 09:35

Tegnap megtörtént a Polarisban az első karácsonyi ajándék-tagdíjfizetés, és átvettük azt a 200/800-as tubust, amit az EMCSE-hez juttatunk ki. Ők meg fogják találni a megfelelő helyet/embert, ebben biztos vagyok.

Szívesen támogatnánk kárpátaljai amatőröket is, sajnos nincs információnk, hogy kinek lehetne juttatni csillagászati javakat. Délvidéken se túl rózsás az anyagi helyzet, de legalább ott vannak kapcsolataink.

A helyzet az, hogy az emberek általában eléggé szemérmesek, ha anyagi nehézségeik vannak. Aki tud rászoruló amatőrtársról, ossza meg velünk - a neveket, címeket természetesen diszkréten kezeljük.

Van úgy, hogy a felajánlók a diszkréciót kérnek. Én ezzel nem tudok teljesen egyetérteni, mert igenis mutassuk fel, hogy vannak, akik segítenek. Ráfér a világra...
Sehere Sezade
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2012.10.05. 14:10

Re: Karácsonyra...

Hozzászólás Szerző: Sehere Sezade » 2012.11.11. 12:48

Attila, teljesen Rád bízom, hogy kap-e nyilvánosságot a távcsövet adományozó személye. :)
Nem akartam nevesíteni magam és kényelmetlenül is érzem magam kissé, de ha ezáltal jobb lesz a világnak, akkor lehet róla szó.
Sajnálom, hogy tegnap a lehető legalkalmatlanabb időben érkeztem és nem volt módunk többet beszélgetni.
I'm hanging on your words
living on your breath
feeling with your skin
Will I always be here
sp.
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.09.07. 09:55

Re: Karácsonyra...

Hozzászólás Szerző: sp. » 2012.11.12. 00:03

Sehere Sezade írta:...Nem akartam nevesíteni magam és kényelmetlenül is érzem magam kissé, de ha ezáltal jobb lesz a világnak, akkor lehet róla szó.
...

hát Here! képzeld el, hogy mi! milyen kényelmetlenül érezzük magunkat....az olvasók...ezek után...
Sztem Te vagy Pocak. Vagy Mátyáskirály. Vagy az egyik Sándor. Azért az jó, hogy nem beszélgethetünk egymással. :D :D :D


no. meséld már el csak úgy spontán hogy milyót tettél?


sp.
Sehere Sezade
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2012.10.05. 14:10

Re: Karácsonyra...

Hozzászólás Szerző: Sehere Sezade » 2012.11.12. 08:07

no. meséld már el csak úgy spontán hogy milyót tettél?


Semmi közöd hozzá bunkókám! ;)
I'm hanging on your words
living on your breath
feeling with your skin
Will I always be here
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb csillagászati témák”