Homokozó-gumiszoba

Minden olyan a csillagászathoz köthető téma, amely a fenti kategóriákba nem sorolható be.
sp.
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.09.07. 09:55

Re: Homokozó-gumiszoba

Hozzászólás Szerző: sp. » 2012.12.29. 21:06

Hát igen, lehet el kellett volna csábítani Jupit nézni, hátha megnyugszik.
Azt mondjuk 1x meg kellene játszani, hogy jól bereggelünk az ufósok fórumába és frankó Hold, mélyég stb.. fotókkal meg rajzokkal "sokkoljuk" őket. :) meg gonosz módon beteszünk néhány tükörcsiszolós linket. Biztos több amcsill lenne.... :roll:

sp.
mizar
Hozzászólások: 2669
Csatlakozott: 2010.08.25. 21:25

Re: Homokozó-gumiszoba

Hozzászólás Szerző: mizar » 2012.12.29. 21:33

sp. írta:Hát igen, lehet el kellett volna csábítani Jupit nézni, hátha megnyugszik.
Azt mondjuk 1x meg kellene játszani, hogy jól bereggelünk az ufósok fórumába és frankó Hold, mélyég stb.. fotókkal meg rajzokkal "sokkoljuk" őket. :) meg gonosz módon beteszünk néhány tükörcsiszolós linket. Biztos több amcsill lenne.... :roll:

sp.


No, kerestem egy Ufórumot. Tényleg regisztrálni kell! Ezt ugyan nem tettem meg (ami késik az nem múlik :lol: ) de regeletlenül is találtam egy gyöngyszemet. A fejlesztést valahol szerintem az alapokkal kellene kezdeni. Aztán jöhet a csiszolás. (Nagyon érik az a sörözés Péter :D )
ufo.jpg
sp.
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.09.07. 09:55

Re: Homokozó-gumiszoba

Hozzászólás Szerző: sp. » 2012.12.29. 22:02

off
mellesleg mondom: (x-edjére jövök be, meg megyek ki) hogy a Jupi tényleg zseniális maeste. a levegő párás,kicsit felhős is, de nyugodt. 300x al is rezzenésmentes! (nemczakkos a széle). az egyik hold éjfélkor mögémegy. sávok színek minden van!
on

hát igen. a horgászok híresen antialkoholisták, ezért tisztán látnak mindent... pl. a "lejezze" teljesen rendben levő magyar szó. :D

de sörözés bármikor.

sp.
Kukac
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2011.05.06. 18:32

Re: Homokozó-gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Kukac » 2013.01.01. 11:22

Van egy TV műsor, az Enigma. Ennek van Facebook oldala is, ott nagyon tömény a maszlag.

Aztán van Facebook-on több Conteo (Conspiracy theory) csoport, van magyar is.

De ezekhez lelkileg fel kell készülni, nem lehet csak úgy beleolvasni, mert sokkoló.
Avatar
tobe_
Hozzászólások: 2112
Csatlakozott: 2013.01.02. 00:10

Re: Homokozó-gumiszoba

Hozzászólás Szerző: tobe_ » 2013.01.02. 00:15

Abból az Enigmából pár részt megnéztem, egész jól kikapcsolt, jobb volt, mint amit álmodni tudok... :) Na, de megjöttem, Boldog Új Évet Mindenkinek ! Aztán majd kialakul. :)
Dlajos
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2011.09.08. 06:07

Re: Homokozó-gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Dlajos » 2013.01.02. 07:19

Welcome on the board again! :)
Üdv,
L.
Kukac
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2011.05.06. 18:32

Re: Homokozó-gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Kukac » 2013.01.03. 16:13

tobe_ írta:Abból az Enigmából pár részt megnéztem, egész jól kikapcsolt, jobb volt, mint amit álmodni tudok... :) Na, de megjöttem, Boldog Új Évet Mindenkinek ! Aztán majd kialakul. :)


Üdv újra köztünk, Tobe!!!
Avatar
tobe_
Hozzászólások: 2112
Csatlakozott: 2013.01.02. 00:10

Re: Homokozó-gumiszoba

Hozzászólás Szerző: tobe_ » 2013.01.05. 16:25

Mióta nem vettem részt aktívan a közéletben, ki hány tükröt csiszolt és mennyi új bolygót fedezett fel ? Még megemlítem DLajos társunkat, illetve a többiek, akik hiányoltak kicsit, hogy köszönöm nekik, jól esett. Az a furcsa, hogy igazán nem sok ember van senkinek, akinek hiányzik, vagy érdekli, legalábbis én úgy érzem.

Nagyszerű emberek vannak itt.

Ahány ember annyi féle nem egyformák, de megnéznék én két kompjutert is, melyeik egyforma melyikkel, mert olyan se nagyon van, a winchesterükön más az adat legalább, ennyi különbség szokott lenni.
Bogáncs
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2011.11.04. 12:02

Re: Homokozó-gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Bogáncs » 2013.01.05. 17:18

Szia Tobe!

Mégis csak érezted, hogy hiányzol a Csillagvárosból.
Erőt, egészséget és kitartást kívánok számodra és
kedves hozzádtartozóidnak is. Optimistán inditottad
az új évet! Megkereslek magánlevélben.
Addig is üdvözöl Budjács Márton , Bogáncs /akutya, amely ha néha ugat is,
de nem mindig harap/ ;)
Levente
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2011.09.19. 21:32

Re: Homokozó-gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Levente » 2013.01.05. 21:51

tobe_ írta:Mióta nem vettem részt aktívan a közéletben, ki hány tükröt csiszolt és mennyi új bolygót fedezett fel ? Még megemlítem DLajos társunkat, illetve a többiek, akik hiányoltak kicsit, hogy köszönöm nekik, jól esett. Az a furcsa, hogy igazán nem sok ember van senkinek, akinek hiányzik, vagy érdekli, legalábbis én úgy érzem.

Nagyszerű emberek vannak itt.

Ahány ember annyi féle nem egyformák, de megnéznék én két kompjutert is, melyeik egyforma melyikkel, mert olyan se nagyon van, a winchesterükön más az adat legalább, ennyi különbség szokott lenni.

Szia Tobe!
A csillagászatot nem lehet csak úgy feladni, és nem is kell! :D
Üdv újra a fórumon!
Levente
Lezárt

Vissza: “Egyéb csillagászati témák”