Fórum használat változás

Felhasználóink figyelmébe ajánlott közlemények
Avatar
xyfree
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2011.08.31. 18:29

Re: Fórum használat változás

Hozzászólás Szerző: xyfree » 2013.02.08. 19:58

Teljes mértékben egyetértek a tagság előnyeit illetően! Igyekszem én is azzá vállni. :) Ha minden jól megy, már csak 2-3 hónap :) Viszont itt a városban nem láttam az adó 1% ról még kiírást, csak az MCSE oldalán. Ezért ha nem baj én megemlíteném. Szerintem aki teheti (és miért ne tehetné) azzal is támogassa a hazai csillagászatot! Én már úgy küldtem be a lapot, hogy nektek/nekünk ajánlottam fel, s igyekszek másokat is erre ösztönözni.
127/1500 MC + EQ3
10x50 Lacerta binokulár

https://egkeprajzok.webnode.hu
korei
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009.11.19. 21:50

Re: Fórum használat változás

Hozzászólás Szerző: korei » 2013.06.08. 02:43

Kedves Molnar Peter!
Nagyon elkeseritett, amikor "A Nagy Bumm elmelet kerdojeli" cimu temamat felutve ott a kovetkezo bejegyzesedet talaltam:

Tovabbra sem csillagaszatrol van szo, sot, meg csak nem is kozmologiai elmeletekrol.
A temat lezarom.
--mpt

Jobb hijan ebbe a topikba irom be a donteseddel kapcsolatos keresemet.

Egyetertve a megallapitasoddal, szeretnem megjegyezni, hogy en es masok, akiket a kozmologia erdekel nem tehetnek arrol, hogy szamos beiras nem a megnyitott temahoz kapcsolodik. A topikokban (a tobbiben is) szamos szemelyeskedo, gunyos, topikidegen beiras tortenik, aminek a topik temajahoz semmi koze nincs. Errol a topiknyitok nem tehetnek, csak, mint jelen esetben is, szenvedo alanyai lesznek a topikokat szetvero hozzaszoloknak.

Miert bunteted azokat, akik a csillagaszat temakorebol a kozmologiat kedvelik a legjobban, azok miatt, akik temaidegen hozzaszolasokkal szetcincaltak a topikot?
Amikor kijott az, hogy uj topikot csak MCSE tagok nyithatnak, varhato volt, hogy akik nem jogosultak uj topik nyitasara, temaidegen hozzaszolasokkal fogjak a mar elo topikokat elarasztani. En mar akkor javasoltam, hogy ne MCSE tagsaghoz, hanem egy bizonyos meltanyos osszeg egy- vagy tobbevi befizetesehez legyen kotve a temanyitasi jogosultsag.
A kulfoldi hozzaszolok az MCSE tagsaggal jaro szamos kedvezmeny kozul csak a magazinokbol reszesulnek. Ezekben , a csillagaszat kiterjedt temakorenek kovetkezteben, egy-egy temara, kulonosen a kozmologiara, igen keves hely jut.

Tudom, hogy a topikok atnezese es a temaidegen hozzaszolasok kitorlese olyan nagy munka lenne, amit nem lehet senkitol elvarni.
A keresem az lenne, hogy nyisd meg ujra a topikot es tegyel be egy figyelmeztetest arrol, hogy a tovabbiakban torolve lesznek a temaidegen hozzaszolasok es akinek ez a figyelmeztetes nem hasznal, azok ki lesznek tiltva a forumrol. Esetleg a temanyitok feladata lenne a "jelentem" felirat megutesevel ezeket a hozzaszolasokat a moderatoroknak jelezni.
Ugy gondolom, hogy ez egy meltanyos keres.

Udvozlettel:
korei
Válasz küldése

Vissza: “Közlemények”