Csillagváros fórumbejegyzések honlapjainkon

Felhasználóink figyelmébe ajánlott közlemények
Kukac
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2011.05.06. 18:32

Re: Csillagváros fórumbejegyzések honlapjainkon

Hozzászólás Szerző: Kukac » 2012.07.27. 09:08

Bizony! Sőt, még saját tükröt is csiszol.

ToBe, ne menj el!
:shock:
Guest

Re: Csillagváros fórumbejegyzések honlapjainkon

Hozzászólás Szerző: Guest » 2012.07.27. 11:13

Kizárni, elzavarni, felnyégyelni, törölni, a nyomát is sóval behinteni, hiszen őrült, boszorkány, eretnek.... itt valami időugrás történt a középkorba???

Esetleg az egymást követő felhős éjszakák száma valamiféle tömeg őrületet - skizofréniát - generál.

Ha valaki megalapozatlan dolgokat terjeszt miért is kell veszett vad módjára rárontani, miért nem lehet hagyni hogy belefulladjon a saját nagyszerűtlenségébe. Ha nem reagáltok pillanatok alatt betemeti a hozzászólások sokasága.



csillagVÁROS ?? ...............nem inkább valami primitív cigány tábor??
sq
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2011.05.10. 15:00

Re: Csillagváros fórumbejegyzések honlapjainkon

Hozzászólás Szerző: sq » 2012.07.27. 11:27

marci_22 írta:csillagVÁROS ?? ...............nem inkább valami primitív cigány tábor??


és ennek a stílusnak köszönhető, hogy lassan már csak a világmegváltók járnak ide. :(
"alapvetően gonosz"
/by kukac/
astrohist
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2009.10.01. 20:27

Re: Csillagváros fórumbejegyzések honlapjainkon

Hozzászólás Szerző: astrohist » 2012.07.27. 12:42

csillagVÁROS ?? ...............nem inkább valami primitív cigány tábor??

Mérhetetlenül undorító és az egész közösséget mélyen sértő bejegyzéseddel tünj el innen! Ilyenféle kiszólásokkal elmehetsz a sarki kocsmába, de ide ne gyere.BQ
Sidius

Re: Csillagváros fórumbejegyzések honlapjainkon

Hozzászólás Szerző: Sidius » 2012.07.27. 18:22

Kérek minden Tisztelt Fórumozót, hogy ne engedje elszabadulni az indulatokat!
Még akkor se, ha be kell vallanom, hogy még tanulnom kell a kezelőfelületet, úgyhogy legjobb szándékom ellenére se vagyok kellően hatékony. Reméltem, hogy sosem kell túl sokat tanulmányoznom a moderátori felületet.
Egy-egy elszólás némely esetben szerintem más mint a kitartó pusztítás, van ebben az országban épp elég indulat.
Marci_22 hozzászólása azért nem mondható szépnek, kérem, még gondolja át.
maro
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2009.09.21. 10:14

Re: Csillagváros fórumbejegyzések honlapjainkon

Hozzászólás Szerző: maro » 2012.07.27. 19:11

Gépésznek nem azért kellett innen mennie, mert tudománytalan eszméket hirdetett. Ez még nem lett volna ok a kizárására. Itt nem holmi begyöpösödött tudósok ülnek, akik nem nyitottak az új elgondolásokra.
OFF
Én például érdekesnek találtam az elképzelését a tömegpont helyett bevezetett homogén gömbjével kapcsolatban. Meg is kérdeztem volna tőle, hogy hogyan tanítaná ezt iskolában. Mert azt azért könnyebben elképzeli az ember, hogy a Napot - amely átmérője 150-ed része a földpályának - egy tömegponttal helyettesítsük. De egy földpályáig kiérő homogén gömböt ide képzelni, amibe ráadásul az ellipszis pálya miatt időnként belemerül a Föld, szóval ez nem túl ésszerű. Nem tenni jót a fizika oktatásásnak. De nem kérdeztem, mert visszatartott a stílus ahogy válaszolt.
ON

Nem lehetett vele beszélni. Tudom, mert eleinte próbáltam. Aztán rájöttem, hogy célja nem a beszélgetés, hanem az igehirdetés. Ez meg nem az fórum, többen szép szóval javasolták neki, máshol próbálkozzon. Kizárni azért kellett, mert agresszíven, közösség ellenesen viselkedett. Nem a furcsa tanaival volt baj, hanem, hogy mindenkit és mindent pocskondiázott, ami a rendszerébe nem illett bele. Ki ki vérmérséklete szerint válaszolt, de mindenkiből a legrosszabb énjét hozta ki.

Nyugodtan lehet itt új elméleteket kitalálni és leírni. Szinte mindig van aki ért is hozzá, és ellenvetéssel vagy javítással él, ha abban hibát talál. De ezeket nem figyelembe venni, csak mint egy verkli ismételni, hogy akkor is nekem van igazam, az nem erre a fórumra való. Itt a tényeket az elméleteknél jobban tisztelik.

Ez egy közösség, és azt gondolom a közösségnek joga van kizárni magából a bomlasztó elemeket. Ez ugyanis fennmaradásának záloga. Az pedig hogy ez város-e vagy cigány tábor nem múlik máson mint lakóinak viselkedésén. Gépész előtt előtt kulturált város volt, talán az lesz utána is.
Dlajos
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2011.09.08. 06:07

Re: Csillagváros fórumbejegyzések honlapjainkon

Hozzászólás Szerző: Dlajos » 2012.07.27. 19:55

Nem hiszem, hogy magyarázkodnunk kellene a történtek miatt!
Főleg utólag nem kell...
Azon azért el kellene gondolkodni, hogy a jövőben hogyan kellene kezelni a hasonló eseteket.
Szerintem nem ártana a fokozatosság. Hivatalos figyelmeztetés a moderátortól, ha nincs változás akkor egy hónap bann és ha javíthatatlan, akkor kizárás.
Ne felejetsük el, a jót is szokni kell.
Üdv,
L.
astrohist
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2009.10.01. 20:27

Re: Csillagváros fórumbejegyzések honlapjainkon

Hozzászólás Szerző: astrohist » 2012.07.27. 20:41

Úgy gondolom, Lajosnak igaza van! Lajos (másik!)
Kelemen Csaba
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.06.13. 00:37

Re: Csillagváros fórumbejegyzések honlapjainkon

Hozzászólás Szerző: Kelemen Csaba » 2012.07.27. 21:38

Önöknek módjában állt a fórum szabályzatát és működését is úgy módosítani, hogy a tagok, köztük Forrai György, panaszolt beszédességét korlátok közt tartsák.
Így személyét kényszerítő körülmény sovány mentsége nélkül illették becsmérlő jelzőkkel, kitartón, csoportosan.
Guest

Re: Csillagváros fórumbejegyzések honlapjainkon

Hozzászólás Szerző: Guest » 2012.07.27. 23:11

Elvileg elnézést kellene kérnem a mondat végéről lehagyott smile miatt, de sajnos ennek a hozzászólásnak a stílusával - és tartalmával - úgy érzem a sors egyensúlyba hozta a dolgokat. Így elolvasva, sajnos még a kérdőjel is teljesen feleslegesnek tűnik!!
Ha ebben az amatőr csillagász közösségben ez a modor és stílus az elfogadott, akkor nagyon rossz társaságba tévedtem......de gondolkodom a gyors korrekción.

astrohist írta:csillagVÁROS ?? ...............nem inkább valami primitív cigány tábor??

Mérhetetlenül undorító és az egész közösséget mélyen sértő bejegyzéseddel tünj el innen! Ilyenféle kiszólásokkal elmehetsz a sarki kocsmába, de ide ne gyere.BQ
Válasz küldése

Vissza: “Közlemények”