Tűzgömböt láttam!

Hozé
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009.09.20. 13:32

Re: Tűzgömböt láttam!

Hozzászólás Szerző: Hozé » 2010.03.02. 15:24

Szerintetek, hogy mondhat ilyen baromságot egy "hivatalos" személy?????????????

(Index.hu címoldal)
"Kohánka István, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság igazgatóhelyettese a Független Hírügynökségnek elmondta, a bejelentések alapján először ők is meteorhullásra gyanakodtak, ehhez azonban túlzottan nagy területen észlelték a jelenséget az emberek. Ráadásul a fény fehér volt, míg a meteorok vörös fényben izzanak és szomszédos ország katasztrófavédelmi szakemberei sem tudtak olyan információról beszámolni, ami megmagyarázta volna a történteket "

"Kohánka szerint a vasárnap éjszakai tűzgolyó lehetett olyan különleges meteorológiai jelenség is, mint a sarki fény, ám azt nem kíséri zaj. A másik lehetőség az ufójelenség, mivel az ütemesen ismétlődő fény- és hangjelenséget nem lehet megmagyarázni - közölte Kohánka István."
torokmuvek
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.09.28. 09:37

Re: Tűzgömböt láttam!

Hozzászólás Szerző: torokmuvek » 2010.03.03. 09:25

Hahó!
Én már nem csodálkozom a hatóságok következtetésein, baromságaikról csak még annyit, hogy Roswell esetében meg pont forditva volt :lol: . Ufo helyett meteor, léggömb stb...t magyaráztak :oops: .
Üdv: Z
Hozé
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009.09.20. 13:32

Re: Tűzgömböt láttam!

Hozzászólás Szerző: Hozé » 2010.03.03. 09:52

Mert szerinted a Roswelli az ufó volt?????????????
ujvtony
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.09.17. 14:11

Re: Tűzgömböt láttam!

Hozzászólás Szerző: ujvtony » 2010.03.03. 10:03

Sziasztok!
Ez a katasztrófavédelmi ig.h. tényleg egy barom. Viszont jó volt a tegnap esti m1-es riport Mizserrel és a fiatal szemtanú pilótával. A riporter itt is próbált plusz szenzációt kreálni, de nem sikerült.
Üdv. Tóni
Hozé
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009.09.20. 13:32

Re: Tűzgömböt láttam!

Hozzászólás Szerző: Hozé » 2010.03.03. 10:17

ujvtony írta:Sziasztok!
Ez a katasztrófavédelmi ig.h. tényleg egy barom. Viszont jó volt a tegnap esti m1-es riport Mizserrel és a fiatal szemtanú pilótával. A riporter itt is próbált plusz szenzációt kreálni, de nem sikerült.
Üdv. Tóni



Na, ez jó hír ennek örülök!! :)
poti
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009.09.20. 21:12

Re: Tűzgömböt láttam!

Hozzászólás Szerző: poti » 2010.03.03. 19:03

Én csak egy villanást láttam azt hittem hogy villámlik vagy hegeszt valamejik őrült vagy ilyesmi.Csak másnap láttam a hírekben hogy mi van mégis engem is megkérdeztek a jelenség mibenlétéről a DVTV -ben ma le is adták.http://www.dunavidektv.hu/index.php?menu=12 Mondjuk a riport idején éppen egy létrán egyensúlyoztam és ilyen lett.
sp.
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.09.07. 09:55

Re: Tűzgömböt láttam!

Hozzászólás Szerző: sp. » 2010.03.03. 20:43

köszi, nem láttam.
ez meg a királyin a beszélgetés:
http://videotar.mtv.hu/Videok/2010/03/0 ... nseg_.aspx

sp.
Kiszely Márta
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009.09.22. 08:42

Re: Tűzgömböt láttam!

Hozzászólás Szerző: Kiszely Márta » 2010.03.04. 12:31

A szlovák és magyar szeizmilógiai állomások is regisztráltak jeleket, ami a tűzgömhöz köthető. Az volna a kérdésem, hogy az irányát meg lehet-e mondani. A budapesti obszervatóriumban dolgozom, és nem boldogulunk e jelek kimérésével. Talán a hangrobbanást detektáltuk? Tud valaki segíteni?
Kiszely Márta
ujvtony
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.09.17. 14:11

Re: Tűzgömböt láttam!

Hozzászólás Szerző: ujvtony » 2010.03.05. 22:08

Kiszely Márta írta:A szlovák és magyar szeizmilógiai állomások is regisztráltak jeleket, ami a tűzgömhöz köthető. Az volna a kérdésem, hogy az irányát meg lehet-e mondani. A budapesti obszervatóriumban dolgozom, és nem boldogulunk e jelek kimérésével. Talán a hangrobbanást detektáltuk? Tud valaki segíteni?
Kiszely Márta


Kedves Márta!

Én az alábbi hír alapján durván DNy-ÉK mozgásirányúnak látom a bolida pályáját. (Pontosabban a pálya földfelszínre eső vetületét). Egyébként én csak "hangtanúja" voltam az eseménynek.
http://www.origo.hu/tudomany/20100304-t ... eseit.html

Üdvözlettel: Újvárosy Antal
Válasz küldése

Vissza: “Szabadszemes meteorészlelés”