Csillagnézők - film az MCSE-ről

Ződi
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.09.07. 16:33

Re: Csillagnézők - film az MCSE-ről

Hozzászólás Szerző: Ződi » 2018.03.03. 00:19

D.Laci írta:
Attila írta:Szőke Balázs barátom kért meg rá, hogy a film - többek között e fórumon is - szóba került pozitív és negatív kritikai észrevételei kapcsán tegyem be ide azt a link-et, amelyen reflexiója olvasható.

Íme: http://csillagnezok.hu/csillagnezok-imazs-profit/

MDA


Örülök és köszönöm, hogy megosztottad Balázs írását.
Sok dolog más megvilágításba került, gondolom sokaknak nem csak nekem.
Le a kalappal a készítők előtt!!!

D.Laci


Már 6 napja másképp gondolom, mint egy héttel ezelőtt. Nem tudtam, hogy a TV-ben is le lesz adva majd.

(Hogy fogja megnézni bárki is, akit nem érdekel a csillagászat szépsége, mert nem tud róla? Hogy fog érte fizetni, amikor nem is érdekli? )

Egy hete még én is bosszankodtam, hogy miért nem lehet elérni ingyen. Már nagyon megnéztem volna!
Ugyan, akkorra már megrendeltem a boltból a tervezett Csillagatlasz 3. kiadását, épp a megjelenés előtt, amihez ajándék DVD is van (sajnos épp hiány lett egy cikkből amit épp rendeltem még a boltból!). Végre a héten megkaptam! Nagyon jó kis film!

(Alig várom, hogy újra megnézhessem, mert sajnos nekem többször is meg kell néznem egy filmet, mert közben elkalandozok :-)).

Olvastam Balázs írását én is, hát nem semmi! Már a mi az egész film létrehozását illeti!
Le a kalappal! A film Szuper! Várom a folytatást!

Sanyi
Avatar
Végh Zoli
Hozzászólások: 955
Csatlakozott: 2009.09.15. 21:02

Re: Csillagnézők - film az MCSE-ről

Hozzászólás Szerző: Végh Zoli » 2018.03.03. 10:12

Sajnos a köztévé nézettsége a nullához közelít . Érdemesebb lenne a KLIKK-nél is próbálkozni , hogy az iskolákban is vetítsék mondjuk természet ismeret órán .
Avatar
mephi
Hozzászólások: 2459
Csatlakozott: 2009.09.18. 10:06

Re: Csillagnézők - film az MCSE-ről

Hozzászólás Szerző: mephi » 2018.03.06. 11:30

Kása János ... aki a sört is 3D-ben issza.
Avatar
Maczó András
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:25

Re: Csillagnézők - film az MCSE-ről

Hozzászólás Szerző: Maczó András » 2018.03.06. 12:06



Bár en mar regota nem vagyok mcse-tag, es valoszinuleg celkozonseg sem, de azert kivancsian figyeltem az esemenyeket, illetve lehetoseg lett volna bemenni a vetitesre is, de aznap nekem nem fert bele a budapesti ut.
A bemutato ota vartam, hogy valaki egy amolyan igazi filmkritikat kanyarint a muhoz, de ezt azota sem talalom sehol. Nem ilyenre gondolok, hogy "draga baratom sokat dolgozott a filmmel, szoval szuper lett", hanem egy rendes ertekelest.
Ugyhogy vegul rendeltem egy Vizi-fele kisatlaszt (ebbol itt kartavolsagon belul van vagy harom peldany, szoval valoszinuleg ajandekka fog atlenyegulni) a dvd-t pedig kritikus szemmel megnezzuk. Kivancsi vagyok, mi sult ki ebbol a sokakban heves erzelmeket kivalto projektbol.
Ha jo film es erdekesnek mutatkozik laikusok szamara is, akkor meg a vetites is megoldhato.
140/890 GPU
150/930 newton
Avatar
Végh Zoli
Hozzászólások: 955
Csatlakozott: 2009.09.15. 21:02

Re: Csillagnézők - film az MCSE-ről

Hozzászólás Szerző: Végh Zoli » 2018.03.07. 11:06

Maczó András írta:


Bár en mar regota nem vagyok mcse-tag, es valoszinuleg celkozonseg sem, de azert kivancsian figyeltem az esemenyeket, illetve lehetoseg lett volna bemenni a vetitesre is, de aznap nekem nem fert bele a budapesti ut.
A bemutato ota vartam, hogy valaki egy amolyan igazi filmkritikat kanyarint a muhoz, de ezt azota sem talalom sehol. Nem ilyenre gondolok, hogy "draga baratom sokat dolgozott a filmmel, szoval szuper lett", hanem egy rendes ertekelest.
Ugyhogy vegul rendeltem egy Vizi-fele kisatlaszt (ebbol itt kartavolsagon belul van vagy harom peldany, szoval valoszinuleg ajandekka fog atlenyegulni) a dvd-t pedig kritikus szemmel megnezzuk. Kivancsi vagyok, mi sult ki ebbol a sokakban heves erzelmeket kivalto projektbol.
Ha jo film es erdekesnek mutatkozik laikusok szamara is, akkor meg a vetites is megoldhato.


Ha megnézted írj egyet ;)
Avatar
Vizi Péter
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2009.10.12. 17:59

Re: Csillagnézők - film az MCSE-ről

Hozzászólás Szerző: Vizi Péter » 2018.03.07. 15:04

Maczó András!

Ha vetítés, akkor légy oly kedves vedd fel velem a kapcsolatot. Adunk FullHD kópiát, azt érdemes vetíteni a minősége miatt.

Kösz

Vzp
Avatar
Maczó András
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:25

Re: Csillagnézők - film az MCSE-ről

Hozzászólás Szerző: Maczó András » 2018.03.14. 19:55

Vizi Péter írta:Maczó András!
Ha vetítés, akkor légy oly kedves vedd fel velem a kapcsolatot. Adunk FullHD kópiát, azt érdemes vetíteni a minősége miatt.
Kösz
Vzp


Vizi Péter! : )

Feltétlen így lesz, ha így lesz. Most még a kollégákat győzködöm, hogy nézzék már meg: ) ha a szavazás azt mondja, hogy vetítsük, akkor jelentkezem.
140/890 GPU
150/930 newton
Avatar
Mzssiralop
Adminisztrátor
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.07.29. 09:46

Re: Csillagnézők - film az MCSE-ről

Hozzászólás Szerző: Mzssiralop » 2018.03.20. 08:40

Március 27-én a Polarisban lesz vetítés. Utána beszélgetés Kelemen Péterrel, a film operatőrével.

http://www.mcse.hu/ai1ec_event/csillagn ... id=4598697
Avatar
mephi
Hozzászólások: 2459
Csatlakozott: 2009.09.18. 10:06

Re: Csillagnézők - film az MCSE-ről

Hozzászólás Szerző: mephi » 2018.04.21. 12:34

Debrecenben 2018.04.26-án lesz vetítés.

http://www.debrecenimuvkozpont.hu/kultu ... illagnezok
Kása János ... aki a sört is 3D-ben issza.
Avatar
Mzssiralop
Adminisztrátor
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.07.29. 09:46

Re: Csillagnézők - film az MCSE-ről

Hozzászólás Szerző: Mzssiralop » 2018.04.23. 08:46

Válasz küldése

Vissza: “Távcsöves bemutatások, előadások, rendezvények szervezése”