TÁVCSŐBAZÁR Adok-Veszek

A közösségi honlap, a fórum, a levelezőlisták, a blogmotor és a Csillagváros egyéb funkcióival kapcsolatos észrevételek, hibák, kérdések fóruma.
skyfoto
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009.09.20. 06:49

TÁVCSŐBAZÁR Adok-Veszek

Hozzászólás Szerző: skyfoto » 2009.09.20. 08:27

Csillagváros Bazár!
gephaz
Adminisztrátor
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.05.31. 21:42

Re: TÁVCSŐBAZÁR Adok-Veszek

Hozzászólás Szerző: gephaz » 2009.09.20. 09:06

skyfoto írta:Csillagváros Bazár!

Mi a tömör üzenet mondanivalója? :-) Legyen ilyen? (Amúgy már én is gondolkodtam rajta. Pl. a http://www.mcse.hu-n lévő apróhirdetési rendszer ide költöztetése lehetővé tenné a gyakran előforduló spam hirdetések számának jelentős lecsökkenését.)
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: TÁVCSŐBAZÁR Adok-Veszek

Hozzászólás Szerző: Attila » 2014.10.31. 19:51

gephaz írta: Legyen ilyen? (Amúgy már én is gondolkodtam rajta. Pl. a http://www.mcse.hu-n lévő apróhirdetési rendszer ide költöztetése lehetővé tenné a gyakran előforduló spam hirdetések számának jelentős lecsökkenését.)


2009. szeptember 20. óta talán elég gondolkodási idő telt el...
Azóta már az MCSE honlapról is lekerült a bazár, de itt még mindig nincs.

Nem-e lehetne-e egy bazárt-e ide-e csinálni-e?????
Mondjuk most.
Kb. 5 évvel a javaslat után... :oops:

Kössssssz,
MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
mizar
Hozzászólások: 2669
Csatlakozott: 2010.08.25. 21:25

Re: TÁVCSŐBAZÁR Adok-Veszek

Hozzászólás Szerző: mizar » 2014.10.31. 20:12

Attila írta:
gephaz írta: Legyen ilyen? (Amúgy már én is gondolkodtam rajta. Pl. a http://www.mcse.hu-n lévő apróhirdetési rendszer ide költöztetése lehetővé tenné a gyakran előforduló spam hirdetések számának jelentős lecsökkenését.)


2009. szeptember 20. óta talán elég gondolkodási idő telt el...
Azóta már az MCSE honlapról is lekerült a bazár, de itt még mindig nincs.

Nem-e lehetne-e egy bazárt-e ide-e csinálni-e?????
Mondjuk most.
Kb. 5 évvel a javaslat után... :oops:

Kössssssz,
MDA


A fórumszabályzat 2.3.1 pontja nem preferálja ugyan, de lehet, hogy azóta más szelek fújnak.
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: TÁVCSŐBAZÁR Adok-Veszek

Hozzászólás Szerző: Attila » 2014.10.31. 22:37

mizar írta:A fórumszabályzat 2.3.1 pontja nem preferálja ugyan, de lehet, hogy azóta más szelek fújnak.


Nem értem.
Az amatőröknek miért ne lehetne a saját eszközeik adás-vételét lehetővé tévő topic a Csillagvárosban???
Nem az ebből élő boltok számára, de kimondottan az amatőrök saját tulajdonú használt eszközeinek forgását segítendő. Sok fiatal amatőrnek nincs pénze új eszközökre; használtat viszont meg tudna vásárolni, ha lenne erre való fórum.

Hol a haragban legyen, ha nem itt...???

Azt sem értem, hogy az MCSE honlapról miért kellett levenni...


MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
zszoli61
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.12.27. 21:14

Re: TÁVCSŐBAZÁR Adok-Veszek

Hozzászólás Szerző: zszoli61 » 2014.10.31. 23:00

Az MCSE honlapról nekem is hiányzik!
Érdeklődve várom az illetékesek meggyőző magyarázatát.

ZsZoli
Avatar
tobe_
Hozzászólások: 2112
Csatlakozott: 2013.01.02. 00:10

Re: TÁVCSŐBAZÁR Adok-Veszek

Hozzászólás Szerző: tobe_ » 2014.10.31. 23:54

Régebben én is rátaláltam arra az mcse féle adok veszekre, de az eltűnt, mikor átalakították a lapot, csodálkoztam is rajta, hova lett, kicsit hiányzott is azóta. Persze én csak egy kis szürke pont vagyok a nagy sötét csillagos éjszakában, így nyilván a szavam nem sokat ér. :)
Avatar
Gábor1967
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2010.05.31. 08:59

Re: TÁVCSŐBAZÁR Adok-Veszek

Hozzászólás Szerző: Gábor1967 » 2014.11.01. 08:43

tobe_ írta:Régebben én is rátaláltam arra az mcse féle adok veszekre, de az eltűnt, mikor átalakították a lapot, csodálkoztam is rajta, hova lett, kicsit hiányzott is azóta. Persze én csak egy kis szürke pont vagyok a nagy sötét csillagos éjszakában, így nyilván a szavam nem sokat ér. :)


Gondolom azért szüntették meg ezt a lehetőséget, mert egyesek minden féle nem oda illő, magán jellegű hirdetéseket töltöttek fel. Állandóan figyelemmel kellett kísérni a hirdetéseket, a nem oda illőket folyamatosan törölni.
"A kitakarásmentes távcső lényege, hogy ne takard ki az összetartó fénysugár közepét, mert ez a távcsöved lelke" - A. S. Leonard
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: TÁVCSŐBAZÁR Adok-Veszek

Hozzászólás Szerző: Attila » 2014.11.01. 09:12

gabo67 írta: Gondolom azért szüntették meg ezt a lehetőséget, mert egyesek minden féle nem oda illő, magán jellegű hirdetéseket töltöttek fel. ...


Gábor, ugye most csak viccelsz...
A hivatalos forgalmazókat kell kitiltani onnan, nem a magánhirdetőket!

Én inkább Balaton Lacitól várnék valamiféle visszajelzést, hogy akkor most miért, meg hogyan és mikor, meg ilyesmi...


MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
Avatar
SzZoli
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:41

Re: TÁVCSŐBAZÁR Adok-Veszek

Hozzászólás Szerző: SzZoli » 2014.11.01. 09:27

Attila írta:Azóta már az MCSE honlapról is lekerült a bazár...

Kár volt érte. Ott tematikusan szerepeltek az eszközök, és volt egy olyan téma is, mint "legutóbbi hirdetések".
Ha itt lesz is egy bazár topic, jobb a semminél, de benne ömlesztve fog szerepelni minden.
Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentés, fejlesztési javaslatok”