Működési hibák

A közösségi honlap, a fórum, a levelezőlisták, a blogmotor és a Csillagváros egyéb funkcióival kapcsolatos észrevételek, hibák, kérdések fóruma.
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Attila » 2009.09.17. 10:22

Laci!

Próbaképpen rákattintottam a saját adatlapomon a weboldalam linkjére, és az adott weboldal helyett ez a szöveg jött elő az én fotómmal:

"Azon tagok, amelyek esetén Weboldal = http://www.mda-telescoop.com"

Tehát, mintha szűrőként működne. De - gondolom - ez így nem jó, mert a hivatkozott weboldalra kelle átugrania, nem?


MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.17. 10:25

Attila írta:Próbaképpen rákattintottam a saját adatlapomon a weboldalam linkjére, és az adott weboldal helyett ez a szöveg jött elő az én fotómmal:

"Azon tagok, amelyek esetén Weboldal = http://www.mda-telescoop.com"

Tehát, mintha szűrőként működne. De - gondolom - ez így nem jó, mert a hivatkozott weboldalra kelle átugrania, nem?


Jogos, felkerül a javítandók listájára.

Laci
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Attila » 2009.09.17. 10:37

Laci, következő pont a listádra: a közösség főlapján felül megjelenik a tagok egy része, és közvetlenül alattuk az "Összes tag megjelenítése" szöveg. Arra kattintva valóban megjelenik az összes tag (lapozható módon), de "Ismerősők" felirattal. Ez még nem is zavarna annyira (bár nem helyes), de a szűrést nem lehet állítani: csak a legújabb és az online felhasználók között lehet váltani. Pedig egyéb szűrés is hasznos volna; pl. névsorba sem rendezhető, ami azért szerintem egy taglista esetén elég nagy hiba.


MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.17. 10:41

Attila írta:Laci, következő pont a listádra: a közösség főlapján felül megjelenik a tagok egy része, és közvetlenül alattuk az "Összes tag megjelenítése" szöveg. Arra kattintva valóban megjelenik az összes tag (lapozható módon), de "Ismerősők" felirattal. Ez még nem is zavarna annyira (bár nem helyes), de a szűrést nem lehet állítani: csak a legújabb és az online felhasználók között lehet váltani. Pedig egyéb szűrés is hasznos volna; pl. névsorba sem rendezhető, ami azért szerintem egy taglista esetén elég nagy hiba.

Ha nem is hiba, de hiányosság. :-) Felkerül ez is a listára, köszi!
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Attila » 2009.09.17. 15:27

Laci!

Létrehoztam egy csoportot (Mekk-mesterek), és kaptam már két értesítést is, hogy:

Kedves Mádai Attila!

Végfalusi Koppány Boci csatlakozni szeretne a csoportodba, Mekk-mesterek

A csoport megjelenítéséhez kattints az alábbi linkre:

http://www.csillagvaros.hu/index.php/cs ... kkmesterek

De hiába kattintok, nem tudom beléptetni. Egyáltalán nekem kell beléptetni?
Vagy csak meghívóval lehet beléptetni bárkit is???


MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
Guest

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Guest » 2009.09.17. 15:30

őőő, a hibát lehet, hogy én okoztam, mindenesetre bent vagyok. ha minden igaz.
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.17. 16:30

starquake írta:őőő, a hibát lehet, hogy én okoztam, mindenesetre bent vagyok. ha minden igaz.

Én is úgy látom, hogy megoldódott a dolog. Jól látom?
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Mr.Piton
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.09.15. 17:25

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Mr.Piton » 2009.09.17. 22:33

Új eseményt szerettem volna létrehozni, de hibaüzit kapok:

"Nem keresheti fel ezt az oldalt a következők miatt:
* A funkció csak MCSE-tagok számára érhető el. Kérem, ha Ön az MCSE tagja, legyen szíves elektronikusan hitelesíteni azt a Közösség/MCSE-tagság kezelése menüpontban."

A probléma csak az, hogy már hitelesítettem magam.
Mit tegyek?
Üdv,
Sz.S.
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.17. 22:40

Mr.Piton írta:Új eseményt szerettem volna létrehozni, de hibaüzit kapok:

"Nem keresheti fel ezt az oldalt a következők miatt:
* A funkció csak MCSE-tagok számára érhető el. Kérem, ha Ön az MCSE tagja, legyen szíves elektronikusan hitelesíteni azt a Közösség/MCSE-tagság kezelése menüpontban."

A probléma csak az, hogy már hitelesítettem magam.
Mit tegyek?
Üdv,
Sz.S.

Igen, valóban, kellene legyen hozzá jogosultságod. Megtennéd, hogy ki-, majd bejelentkezel és újrapróbálod a menüpont elérését? Két napja MoJó számára ez megoldást jelentett. (Az okot is tudom, javítani fogom a hétvégén.)
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Mr.Piton
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.09.15. 17:25

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Mr.Piton » 2009.09.17. 23:50

Szia!
A módszer bevált. Köszi!
Üdv,
Sz.S.
Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentés, fejlesztési javaslatok”