Működési hibák

A közösségi honlap, a fórum, a levelezőlisták, a blogmotor és a Csillagváros egyéb funkcióival kapcsolatos észrevételek, hibák, kérdések fóruma.
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.02.24. 10:34

Sidius írta:... de lehet, hogy nem is illene bármi kinyilatkoztatás egy szinte teljes magánfinanszírozásból készült filmről.


Ettől még lehet véleményt mondani róla, akár pro, akár kontra. A filmek döntő többsége az egész világon "magánfinanszírozásban" készül, a kritikusok mégis ezekből élnek... :mrgreen:

MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
Sidius

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Sidius » 2018.02.24. 11:49

mephi írta:Tudod Jani, rendesen kell viselkedni, és akkor nem leszel kitiltva.

Próbálom összeszedni magam :!: :)
Attila írta:a kritikusok mégis ezekből élnek...

Na, nekem az nem menne, de jórészt tényleg így van.
Sidius

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Sidius » 2018.02.24. 15:08

Egyébként ezek szerint, ha szabad, van kritikám úgy is, hogy nem láttam a filmet, (de nem ebből akarok megélni) :lol: . (Továbbra sem tudok közvetlenül a témához szólni, de hozok létre topikot, ha úgy jobb.)
Milyen imázsfilm az, ami nem érhető el szabadon? (Ez csak költői kérdés, én is meg tudok rá válaszolni, de esetleg át kéne nevezni, mert az imázsfilm megjelölés kissé erős ide. Inkább jogdíjas dokumentumfilm lehetne. Jó téma lenne, hogy a Gyurka Bácsi által jelölt irányt ez mennyire követi, de ez már nem a fórumba való.) Jelen állás szerint ugye imázsfilm. Meg -majdnem- árukapcsolás egy tényleg IGAZI REMEK KÖNYVVEL. Ez utóbbiról biztosan tudom, hogy engem is feltétlenül érdekel az új kiadásban is. :) Egyébként távcsőépítőkről, bolygó és mélyégfotósokról, valamint rajzolókról, és sok ismeretterjesztőről szóló témát várok a filmben. Azt viszont tudom, hogy mindenki vár valamit, úgyhogy kinek jó lesz, kinek kevésbé. (Ha továbbra sem tudok hozzászólni a témához, akkor új topikot nyitok neki, ahhonnan kizárom MDA-t! Biztos Ő is kizárt engem. :lol: :lol: :lol:)
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.02.24. 19:38

Sidius írta:... (Ha továbbra sem tudok hozzászólni a témához, akkor új topikot nyitok neki, ahhonnan kizárom MDA-t! Biztos Ő is kizárt engem. :lol: :lol: :lol:)


Azt sem tudom, hogyan kell itt kizárni vagy bezárni valakit...

De a filmet ne a "Működési hibák" topic-ban taglaljuk, még ha szerinted az is működési hiba, ha nem ingyenesen letölthető...


MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
Avatar
jat
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2009.09.14. 14:55

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: jat » 2018.02.24. 19:48

Sidius írta:Nekem meg nincs jogosultságom a Csillagnézős topikot megtekinteni. Ha bejelentkezem, még az aktív témák közül is eltűnik. Ha nem vagyok bejelentkezve, akkor olvasni tudom. Biztos ki vagyok tiltva, mert jobb, ha nem szólok hozzá. :lol: (Mondjuk érdemben nem is sokat tudnék, nem is szándékoztam.) Látom, -itt legalábbis- sok vélemény nem született róla pro-vagy kontra, de lehet, hogy nem is illene bármi kinyilatkoztatás egy szinte teljes magánfinanszírozásból készült filmről.


Most próbáld meg, hogy hozzáférsz-e.

Jat
Jat
Sidius

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Sidius » 2018.02.24. 20:22

Köszi! Már működik! :)
Avatar
jat
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2009.09.14. 14:55

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: jat » 2018.02.24. 21:02

Sidius írta:Köszi! Már működik! :)

Valamiért nem voltál tagja a "Regisztrált felhasználók" csoportnak, és csak ők nézhették meg a topicot.

Jat
Jat
Sidius

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Sidius » 2018.02.24. 21:05

Értem. Fő hogy már tag vagyok! :) Különben minden egyéb funkció működött, évekkel ezelőtt egyszer volt ilyen, de az is csak egy topiknál. Aztán megjavította valaki, pedig akkor konkréten szóba sem került. Mégegyszer köszi!
naja9
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2012.01.23. 21:51

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: naja9 » 2018.03.22. 10:27

Feltöltöttem (immár másodszor)egy profil képet, de 90°al elfordul feltöltve a fotó......
Talán azért mert mobilról csináltam?
Tudna valaki segíteni?
Előre is köszönöm.
90/900 SW
Avatar
Imre
Hozzászólások: 1799
Csatlakozott: 2010.12.29. 14:18

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Imre » 2018.03.22. 10:37

Van ilyen! A kép fejadatai szerint visszafordítja egyenes állásúvá, és ezzel 90 fokra elfordul a kép. "Okos-telefon"-al készült, és a fejinformációt figyelő "okos program" illeszti be. Megoldás: csinálj másikat elfordítva, avagy egy editor programmal töröld ki az "okos információt" a képből. Ha nincs infó, akkor úgy áll a kép, ahogy szeretnéd!
Ne azt sorold, hogy mit, miért nem lehet, hanem főként azt, hogy mit hogyan kell tenni a cél érdekében!
Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentés, fejlesztési javaslatok”