Működési hibák

A közösségi honlap, a fórum, a levelezőlisták, a blogmotor és a Csillagváros egyéb funkcióival kapcsolatos észrevételek, hibák, kérdések fóruma.
Landy-Gyebnar Monika
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009.08.05. 23:17

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Landy-Gyebnar Monika » 2009.09.18. 19:44

Nem tudom, hibának nevezzem-e, de annak tűnik.
A csoportom (Szabadszemes) hírei közé felvitt új hír szerkesztése során van lehetőség html-ben írni (a Source gombbal), így, gondoltam, a hírhez tartozó linket is be tudom illeszteni. Így is lett, mivel ha csak ránézek a csoportom üzenőfalára, ott szépen látszik és működik a link, de ha külön megnyitom az adott hírt, akkor már eltűnik a link, csak a csupasz szöveg marad.
Lásd:
http://www.csillagvaros.hu/index.php/cs ... groupid=10
de:
http://www.csillagvaros.hu/index.php/cs ... groupid=10

Én jobban örülnék, ha ez utóbbin is megmaradna a működő link, ha megoldható.
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.18. 21:20

Landy-Gyebnar Monika írta:Nem tudom, hibának nevezzem-e, de annak tűnik.
A csoportom (Szabadszemes) hírei közé felvitt új hír szerkesztése során van lehetőség html-ben írni (a Source gombbal), így, gondoltam, a hírhez tartozó linket is be tudom illeszteni. Így is lett, mivel ha csak ránézek a csoportom üzenőfalára, ott szépen látszik és működik a link, de ha külön megnyitom az adott hírt, akkor már eltűnik a link, csak a csupasz szöveg marad.
Lásd:
http://www.csillagvaros.hu/index.php/cs ... groupid=10
de:
http://www.csillagvaros.hu/index.php/cs ... groupid=10

Én jobban örülnék, ha ez utóbbin is megmaradna a működő link, ha megoldható.

Igen, ez hiba, valamiért letisztítja megjelenítés előtt a HTML-formázásokat. Felveszem a feladatlistára.
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.19. 03:01

Attila írta:Laci, következő pont a listádra: a közösség főlapján felül megjelenik a tagok egy része, és közvetlenül alattuk az "Összes tag megjelenítése" szöveg. Arra kattintva valóban megjelenik az összes tag (lapozható módon), de "Ismerősők" felirattal. Ez még nem is zavarna annyira (bár nem helyes), de a szűrést nem lehet állítani: csak a legújabb és az online felhasználók között lehet váltani. Pedig egyéb szűrés is hasznos volna; pl. névsorba sem rendezhető, ami azért szerintem egy taglista esetén elég nagy hiba.


MDA

Javítva!
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
santage
Hozzászólások: 771
Csatlakozott: 2009.09.18. 17:23

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: santage » 2009.09.19. 08:23

Mikor lesz elbírálva az MCSE tagságom? Elvileg csak a telefonszámot változtattam meg...

Snt
szolcs
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2009.09.14. 20:21

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: szolcs » 2009.09.19. 09:59

Problem: Az "Automatic" által létrehozott témáknál érdemes lenne megnézni a hivatkozásokat,felparaméterezni a linkeket. Az elméleti csillagászat fórumon traccsolgatunk Attilával, szó esett égimechanikai dolgokról. Kepler törvények, meg ilyenek. Ebben a fejezetben az automata új topicot nyitott vagy három altopikkal. Tudásbázisra utal, az eredeti cikk megjelenítését ígéri egy pukkintásra, de a kattintás után visszazuhan a fórum nyitójára. Szerencsére még emlékszem a Kepler törvényekre. Nézzétek meg, lécci! (Minden "Automatic" nyitós fejezetnél. Nem hiszem, hogy csak itt és csak most és csak nekem.)
Üdv: Szolcs
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.19. 15:16

szolcs írta:Problem: Az "Automatic" által létrehozott témáknál érdemes lenne megnézni a hivatkozásokat,felparaméterezni a linkeket. Az elméleti csillagászat fórumon traccsolgatunk Attilával, szó esett égimechanikai dolgokról. Kepler törvények, meg ilyenek. Ebben a fejezetben az automata új topicot nyitott vagy három altopikkal. Tudásbázisra utal, az eredeti cikk megjelenítését ígéri egy pukkintásra, de a kattintás után visszazuhan a fórum nyitójára. Szerencsére még emlékszem a Kepler törvényekre. Nézzétek meg, lécci! (Minden "Automatic" nyitós fejezetnél. Nem hiszem, hogy csak itt és csak most és csak nekem.)
Üdv: Szolcs

Szia Gyuri!

Köszi a jelzést! A hozzászóláskezelő rendszerben találtam egy kis hibát pénteken, ezért kikapcsoltam. Emiatt maradt néhány megnyitott téma a fórumban, amit még nem pucoltam ki.

A mai nap során javítom a hibát, és onnantól kezdve remélhetőleg problémamentesen lehet az Automatic felhasználó által nyitott témákat átbeszélni.

Laci
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.19. 15:23

santage írta:Mikor lesz elbírálva az MCSE tagságom? Elvileg csak a telefonszámot változtattam meg...

Snt

Az MCSE-tagságodat nem kell elbírálni, a hitelesítés sikeres volt. :-)

Ha az adatmódosítási kérésre gondolsz, azt a Titkárság, azon belül Sky intézi, javaslom, keresd meg őt privátban. Most egy picit úgy látom, felgyűltek a kérések, gondolom, nem volt gépközelben.

Laci
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Porrima
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2009.09.20. 20:52

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Porrima » 2009.09.22. 20:30

Helló Balaton Laci!

A taglistával kapcsolatosan lenne két észrevételem.

1. A listában a nevemnél nem jelenik meg a weblapom címe, holott az adatoknál megadtam, és másoknál itt-ott van is.
2. Bármelyik betűt választva - föltételezésem szerint - az első olyan oldal jelenik meg, ahol az adott betűvel kezdődő tag neve van, de utána a regisztrálás szerinti sorrend megy tovább, holott gondolom, hogy csak az adott betűvel kezdődő tagok neveit kellene látni.

Üdv.: Porrima

Ui.: köszönöm a bejelentett adatváltozásom feldolgozását: úgy látszik, a jelenlegi módszer hatékonysága felülmúlhatatlan!
Porrima
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2009.09.20. 20:52

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Porrima » 2009.09.22. 23:01

Helló BL!

Ma este 22:50-kor a chat nem szkrollozott, úgyhogy sajna használhatatlan volt :-(

Porrima
Samuel Gorham
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.09.21. 14:25

Re: Működési hibák

Hozzászólás Szerző: Samuel Gorham » 2009.09.22. 23:50

Sziasztok!

Nyitottam egy témát a távcsövek topik alatt és valami okból három lett belőle. Most van három ugyanolyan téma. Hogyan tudom kitörölni?
Lehet egyáltalán? :(
Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentés, fejlesztési javaslatok”