Vélemények, ötletek

A közösségi honlap, a fórum, a levelezőlisták, a blogmotor és a Csillagváros egyéb funkcióival kapcsolatos észrevételek, hibák, kérdések fóruma.
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Attila » 2009.09.07. 10:45

Pazar ez a webhely; réges régi egyesületi hiányt pótol!!!!!
Ráadásul így, első olvasatban nagyon tetszik ("pofára" és tartalomra is), semmi komolyabb hiányosságot vagy problémát nem találtam.
(Esetleg még több, nyugati website-okon látható szellemes és jópofa emotikon-t is fel lehetne tenni.) :roll:

Gratulálok Balaton Lacinak, és mindenki másnak, aki vérét és verítékét adta hozzá!

Nagggggyon jóóóóó!!!


MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
BEigner
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:02

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: BEigner » 2009.09.07. 10:53

Csak helyeslni tudok, nagyon szép munka. Eddig az egyetlen nehézséget az okozta, hogy nem tudom az MCSE-s tagszámom és nem tudom igazolni, hogy az vagyok aki. :D No de ez már az én problémám...

A készítőknek nagyon nagy gratuláció, tényleg gyönyörű munkát végeztek!
Eigner Balázs
"Cost of lightpollution is astronomical".
"Resistance is not futile... it's voltage divided by current."
SkyWatcher 80ED Pro, Celestron EQ5 GoTo, Cel 15x70 B, Velbon CX440 fotóállvány, Canon EOS 300D
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Attila » 2009.09.07. 11:23

BEigner írta:... Eddig az egyetlen nehézséget az okozta, hogy nem tudom az MCSE-s tagszámom és nem tudom igazolni, hogy az vagyok aki.


Szerintem 10-ből minimum 9-en lesznek így... Én is épp most küldtem el egy levelet azt kérve, hogy pótlólag küldjék el nekem.
Szerintem ezzel nagy öngólt rúgtak, mert nagyon sokan fogják ezt kérni (ha komolyan veszik a dolgot; ha meg nem, akkor minek???). Valaki mostantól egy fél évig csak ezt küldözgetheti... :shock:

MDA
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
Guest

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Guest » 2009.09.07. 12:35

több helyen is írják, hogy a szeptemberi meteorral küldik a kódokat. pl a közösség/mcse-tagság kezelése oldalon, meg asszem a faq-ban is, stb. ;)
BEigner
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:02

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: BEigner » 2009.09.07. 12:39

Igazad van! Látszik, hogy nem tudok olvasni... birka vagyok... :oops:
Eigner Balázs
"Cost of lightpollution is astronomical".
"Resistance is not futile... it's voltage divided by current."
SkyWatcher 80ED Pro, Celestron EQ5 GoTo, Cel 15x70 B, Velbon CX440 fotóállvány, Canon EOS 300D
Guest

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Guest » 2009.09.07. 12:44

vagy csak lelkes :)
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.07. 12:48

Na, az ember egy napra (teszt célból) leveszi a jelszóvédelmet az oldalról, máris rátalálnak, nem semmi! :-)

Köszi a sok elismerő szót, viszont Szklenár Tamás jól írta, a hivatalos éles indulás csak e hét végén lesz, mivel addig még van néhány feladat, amit be kell fejezni az oldalon. Viszont aki szeretné, már használhatja az oldalt, minél többen próbálgatják, annál több hiba előjön, és az a véglegesítésben sokat segít. Tekintsük akkor közösen ezt a hetet egy publikus béta időszaknak. :-)

MCSE-tagság hitelelesítése: valóban úgy van, ahogy írtátok: mivel a hivatalos éles indulást csak e hét végére terveztük, a hitelesítő kód kiküldését csak a szeptemberi Meteorral együtt, tehát szeptember 20-a magasságában fogjuk a tagság számára kiküldeni.

Tehát ekkortól lehet majd a csak MCSE-tagok számára elérhető funkciókat is használni.

Jó próbálgatást!

Üdvözlettel:
Laci
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Avatar
Attila
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:18

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Attila » 2009.09.07. 13:06

Ja, Laci (Balaton), egy javaslat: nem-e lehetne-e megoldani-e, hogy a fórum hozzászólásai default módon időben visszafelé sorjázzanak??? Elég macerás állandóan újra-sortolni őket, minden olvasáskor...

Kösz,

MDA
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Attila 2009.09.07. 13:10-kor.
Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés; három méréssel már lehet kezdeni valamit...
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.07. 13:08

Attila írta:
starquake írta:több helyen is írják, hogy a szeptemberi meteorral küldik a kódokat.



Azt nem kellett volna már megkapnunk???
Szeptember 7. van... (Bár az érdi posta teljesen ötlet-szerűen működik.)


Nem, a szeptemberi Meteort szeptember 15-én fogják postázni.

Attila írta:Egyébként én a tagkönyvem sorszámát sem tudom, mert olyan régi, hogy már nem emlékszem, hogy hová raktam... :?


Erre felkészültünk, a hitelesítő kód mellett minden MCSE-tagnak emlékeztetőül megküldjük a tagsági számát is.

Laci
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.07. 13:11

Attila írta:Ja, Laci (Balaton), egy javaslat: nem-e lehetne-e megoldani-e, hogy a fórum hozzászólásai default módon időben visszafelé sorjázzanak??? Elég macerás állandóan újra-sortolni őket, minden olvasáskor...

Kösz,

MDA

Nem gond, ha ezt így szokás, szerintem elvégzem a szükséges beállításokat. Viszont ezt minden felhasználó be tudja állítani magának is, és akkor alapból úgy jelenik meg.

Katt a Felhasználói vezérlőpultra:
ucp.php?i=prefs&mode=view
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentés, fejlesztési javaslatok”