Vélemények, ötletek

A közösségi honlap, a fórum, a levelezőlisták, a blogmotor és a Csillagváros egyéb funkcióival kapcsolatos észrevételek, hibák, kérdések fóruma.
András
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:27

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: András » 2009.09.16. 21:48

balatonl írta:Jó ötlet, mindjárt létrehozok neki egy fórumot!

Kész is van, használjátok egészséggel:
viewforum.php?f=69[/quote]

Köszi!!!
Ksl
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009.09.07. 12:29

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Ksl » 2009.09.17. 00:32

Helló,

Nem olvastam végig ezt a topikot, úgyhogy lehet, hogy ismétlem más véleményét: a fórum nyitólapján szerintem túl sok téma van. Egyszerűen elvész a szemem előtt, hogy hol van új hozzászólás, másrészt a netbookomon használt felbontással 3 képernyőnyi nyitólista elveszi a kedvemet a gyors végigfutástól. Szerintem felesleges pl. az Észlelési témáknál minden egyes fejezet a nyitólapra. Ha ránézel pl. a makszutov.hu fórumára, amit egészen áttekinthetőnek tartok, 15 téma van a nyitólapon. Itt jelenleg 38(!), ami őrületesen sok.
Esetleg megfontolandó a huszáros vágás és átrendezés altémákba. De persze ez csak egy vélemény az elképzelhető számtalan egyéb mellett.

Ksl
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.17. 09:25

Ksl írta:Helló,

Nem olvastam végig ezt a topikot, úgyhogy lehet, hogy ismétlem más véleményét: a fórum nyitólapján szerintem túl sok téma van. Egyszerűen elvész a szemem előtt, hogy hol van új hozzászólás, másrészt a netbookomon használt felbontással 3 képernyőnyi nyitólista elveszi a kedvemet a gyors végigfutástól. Szerintem felesleges pl. az Észlelési témáknál minden egyes fejezet a nyitólapra. Ha ránézel pl. a makszutov.hu fórumára, amit egészen áttekinthetőnek tartok, 15 téma van a nyitólapon. Itt jelenleg 38(!), ami őrületesen sok.
Esetleg megfontolandó a huszáros vágás és átrendezés altémákba. De persze ez csak egy vélemény az elképzelhető számtalan egyéb mellett.

Ksl


Megfontolandó. :-)
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Sanci
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2009.09.16. 15:16

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Sanci » 2009.09.17. 09:38

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám, hogy feltöltöttem a profilképemet és órák múlva sem jelenik meg. Légyszi nézzetek utána a hibának. Köszönöm!
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.17. 09:43

Sanci írta:Sziasztok! Lenne egy olyan problémám, hogy feltöltöttem a profilképemet és órák múlva sem jelenik meg. Légyszi nézzetek utána a hibának. Köszönöm!

Rendben, este megpróbálok utánanézni (sajnos csak késő este fog menni, mert ma sokáig dolgozom).

Esetleg ha addig azt megpróbálnád, hogy ékezetet, szóközt stb. speciális karaktert nem tartalmazó fájlnevű képet töltesz fel, az lehet, hogy megoldhatja a problémát.

Köszi: Laci
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Sanci
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2009.09.16. 15:16

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Sanci » 2009.09.17. 09:52

Rendben! Feltöltöm úgy a képet. Köszönöm Laci!
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.17. 10:08

Ksl írta:Nem olvastam végig ezt a topikot, úgyhogy lehet, hogy ismétlem más véleményét: a fórum nyitólapján szerintem túl sok téma van.


Indítottam a fórum átstrukturálása ügyében egy szavazást, kíváncsi vagyok a többi felhasználó véleményére is.

Szavazzatok!

viewtopic.php?f=13&t=68

Laci
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Pape
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2009.09.07. 18:05

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Pape » 2009.09.17. 16:57

Tyűha!
Na most aztán pörög a fórum! :)
(Reméljük így is marad.)
90/900 refraktor
KGyST
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2009.09.17. 11:20

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: KGyST » 2009.09.17. 19:30

MCSE-tagsági adat módosítása után levelet küld e-mailben, de nem ír automatikus "belső" üzenetet a Beérkező üzenetek közé. Ez kissé következetlennek tűnik, ezt inkább belső üziben kellene közölnie a rendszernek szvsz.
Dizma
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.09.16. 19:45

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Dizma » 2009.09.18. 08:11

Gratulálok a készítőknek! Kiváló ötlet, szép külső. Amit észrevettem, hogy annak aki beírta, megjelenik a címe és telefonszáma. Ez a jóindulatú ittlévőknek természetesen jó dolog, de a rosszindulatúaknak visszaélésekhez kitünő táptalaj.
Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentés, fejlesztési javaslatok”