Vélemények, ötletek

A közösségi honlap, a fórum, a levelezőlisták, a blogmotor és a Csillagváros egyéb funkcióival kapcsolatos észrevételek, hibák, kérdések fóruma.
kaviat
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2009.09.15. 12:02

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: kaviat » 2009.09.15. 22:43

továbbá, hol állítható be, hogy ne kapjak mailt ha bárki kattint ismerősnek, nekem elég az is ha látom itt a fórumon.
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.15. 22:50

Végh Zoli írta:Szia Laci!
Tényleg jó lett az oldal! Kicsit még szokni kell igaz, Levente egyzerűbb struktúrájához vagyok szokva :oops:
Viszont kérdezném, hogy a csoporthoz csatlakozáskor ill. az ismerős jelöléskor felugró fekete ablakot hogyan lehet leokézni? Én csak a bezáró x-et látom rajta.

Hm, elvileg a jobb alsó sarokban kell legyenek gombok (elutasít, jóváhagy stb.). Milyen böngészőt, op. rendszert használsz? Esetleg van-e adblocker a böngésződben? (Néha az is megfog egy-két szükséges Javascriptet, ami egyébként nem reklám...)
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.15. 22:53

kaviat írta:továbbá, hol állítható be, hogy ne kapjak mailt ha bárki kattint ismerősnek, nekem elég az is ha látom itt a fórumon.

Az Adatlapodat ha megnyitod, akkor az Adatlap/Adatvédelmi beállítások menüpontban tudod meghatározni.

Közvetlen link:
http://www.csillagvaros.hu/index.php/ko ... ap/privacy
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Avatar
Végh Zoli
Hozzászólások: 955
Csatlakozott: 2009.09.15. 21:02

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Végh Zoli » 2009.09.15. 22:56

balatonl írta:
Végh Zoli írta:Szia Laci!
Tényleg jó lett az oldal! Kicsit még szokni kell igaz, Levente egyzerűbb struktúrájához vagyok szokva :oops:
Viszont kérdezném, hogy a csoporthoz csatlakozáskor ill. az ismerős jelöléskor felugró fekete ablakot hogyan lehet leokézni? Én csak a bezáró x-et látom rajta.

Hm, elvileg a jobb alsó sarokban kell legyenek gombok (elutasít, jóváhagy stb.). Milyen böngészőt, op. rendszert használsz? Esetleg van-e adblocker a böngésződben? (Néha az is megfog egy-két szükséges Javascriptet, ami egyébként nem reklám...)





Internet Explorer alatt vagyok ,de van Mozzilla Firefox is .
kaviat
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2009.09.15. 12:02

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: kaviat » 2009.09.15. 22:56

balatonl írta:Az Adatlapodat ha megnyitod, akkor az Adatlap/Adatvédelmi beállítások menüpontban tudod meghatározni...


köszi szépen, kipróbálom.

pál
Avatar
Végh Zoli
Hozzászólások: 955
Csatlakozott: 2009.09.15. 21:02

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: Végh Zoli » 2009.09.15. 23:11

Oké, közben rájöttem :roll: Valószínüleg régi az explorer, mert a mozzilával minden oké.
kaviat
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2009.09.15. 12:02

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: kaviat » 2009.09.15. 23:16

mail tiltás működik

köszi
pál
sp.
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.09.07. 09:55

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: sp. » 2009.09.15. 23:22

sziasztok!
blc, grat a munkáért!
Fejlesztési/fejlődési javaslatom az itt bejelentkezők/bejelentkezettek felé lenne. Úgy összehasonlítás féle-képpen.
http://www.astro-forum.cz
alul lenn, a "statistiky" azaz több mint 2000 user, >140e hozzászólás...
csak azért, hogy tudjuk mik vagyunk, merre menjünk.
nem a számok diktálnak, hanem az aktivitás. ez egy eszköz. a cél a megosztás.

szerintem

Üdv mindenkinek:
sp.
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
András
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:27

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: András » 2009.09.15. 23:26

Laci, ki lehet írtani az emotikonokat írmag nélkül? Úgy értem, kikapcsoltam a megjelenítésüket. Erre most ilyenek jelennek meg a hsz-okban, hogy roll, oops, lol, shock, amit szerintem a többsége nemigen használ leírva (a lol kivételével talán.)
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.15. 23:34

András írta:Laci, ki lehet írtani az emotikonokat írmag nélkül? Úgy értem, kikapcsoltam a megjelenítésüket. Erre most ilyenek jelennek meg a hsz-okban, hogy roll, oops, lol, shock, amit szerintem a többsége nemigen használ leírva (a lol kivételével talán.)

Ki lehet irtani természetesen, de félek, hogy a nagy többség azért szeretne emotikonokat használni. (Sőt, volt, aki többet szeretne a jelenlegi készletnél.)
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentés, fejlesztési javaslatok”