Vélemények, ötletek

A közösségi honlap, a fórum, a levelezőlisták, a blogmotor és a Csillagváros egyéb funkcióival kapcsolatos észrevételek, hibák, kérdések fóruma.
astrohist
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2009.10.01. 20:27

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: astrohist » 2010.08.05. 22:53

Osztom a véleményedet, persze nem tudom miként viszonyul a rendszergazda? Hanem azért azt a Mit észleltem/észleljek címet mindenképpen meg kell változtatni, mert főleg a kezdőket félre is vezeti, hiszen azt hiszik, hogy az az "észlelés", ami ködös micsodákra vonatkozik. Ne sajátítsa ki egy kis kör az észlelés fogalmát csak a saját hobbijának. BQ.
tobe
Hozzászólások: 851
Csatlakozott: 2010.10.28. 20:20

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: tobe » 2011.01.13. 02:11

Tisztelt csillag és bolygó szerető társak !

Mostanában rátaláltam az mcse.hu oldalon található multimedia oldalra és jó néhány videót megnéztem. Nem is gondoltam, hogy ilyen sokféle témában érdekesebbnél érdekesebb előadások léteznek ebben a nézhető formában. Először is csak gratulálni tudok mind az előadóknak, mind a felvétel készítőinek a felvételek tartalmáért, nagyon jó hangulatáért, szinte mintha ott ülne a ember, mikor nézi, hallgatja. Neveket nem is mondanék az előadók közül, úgy látom a fórum olvasói, hozzászólói közül is vannak néhányan, nyilván ráismernek magukra. Nekik még egyszer külön köszönet.

Remélem jó helyre írom az ötletemet, aminek oka az, hogy a felvételek hangminősége szempontjából lenne egy minimális kifogásom, ami kissé rontja az összképet. Azt vettem észre, hogy a felvételeken elég sokszor valamiféle automatikus erősítés lehet, ami akkora alapzajt képez, hogy kissé zavaró. Ha lehetne javasolni esetleg több mikrofon használatát, vagy utólagos hangfeldolgozást, ami leszűrné a háttérzajt, azt hiszem a 21. századi technika már megadja a lehetőséget bármelyik megoldásra és ráadásul anyagilag sem egy nagy vonzata lenne, ugyanis, néhány kis 100-200Ft-os kondenzor mikrofonnal is meg lehet oldani mindezt és ez nagyban javítaná az előadások élvezeti értékét.

Tisztelettel egy lelkes fórum és mcse.hu olvasó.
GurgaPeti
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.02.10. 09:19

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: GurgaPeti » 2011.02.10. 12:43

Üdv, most regisztráltam, nagyon szeretnék képeket feltölteni, meg atatlapot szerkeszteni, de sajna nem tudok, mert az adatlap szerkesztése link alatt sajnos egy "edit" nevű felhasználó adatlapja jelenik meg.

http://www.csillagvaros.hu/index.php/kozosseg/adatlap/edit

Előre is köszönöm a hibajavítást.

Gurgulits Péter
csakb
Hozzászólások: 951
Csatlakozott: 2009.09.16. 02:00

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: csakb » 2011.02.10. 13:20

GurgaPeti írta:mert az adatlap szerkesztése link alatt sajnos egy "edit" nevű felhasználó adatlapja jelenik meg.


Hú, ez mekkora bug, leraktam a hajam! :D
Remélem, hamarosan jön a javítás. :)
KoviP
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.11.15. 22:04

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: KoviP » 2011.02.10. 13:58

:lol: :lol: :lol: Ez kész...
"A felhőkön és a süvöltő szelen túl, az égbolt sarka mögött terül el a kozmosz. Végtelen és titokzatos, csalogatva hívogat, mintha folyton azt kérdezné: kik vagyunk e Földön és miért?"
GurgaPeti
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.02.10. 09:19

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: GurgaPeti » 2011.02.10. 18:58

És továbbra is rohamosan emelkedik Szalay Edit adatlapját megtekintők száma! :D
Ahhoz képest ,h. még egyszer sem jelentkezett be nem is rossz. . .
csakb
Hozzászólások: 951
Csatlakozott: 2009.09.16. 02:00

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: csakb » 2011.02.10. 20:31

Lenne még ötletem jó nicknevekre...
Ez az edit telitalálat volt. :D
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2011.02.11. 08:59

Köszi a jelzést, javítottuk a hibát. :D
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
GurgaPeti
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.02.10. 09:19

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: GurgaPeti » 2011.02.11. 11:05

Hát nincsmit, de azért kösz:D
Avatar
SzZoli
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:41

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: SzZoli » 2011.02.19. 10:41

Sziasztok,

szeretném javasolni egy új topic létrehozását, kb. "Tudományosan el nem fogadott elméletek" címmel, a címnek megfelelő tartalommal. Nem mintha az ide tartozó írások túlzottan érdekelnének, ellenkezőleg. Azt szeretném, hogy ha más, "normális" topicokban eszement hsz-ok jelennek meg akár Nibiruról, vagy a relativitáselmélet hibás voltáról, vagy hasonlókról, a vita folytatása a fenti topicba legyen átirányítva. Így a többi téma megszabadulhat az ilyen meddő vitáktól.
Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentés, fejlesztési javaslatok”