Vélemények, ötletek

A közösségi honlap, a fórum, a levelezőlisták, a blogmotor és a Csillagváros egyéb funkcióival kapcsolatos észrevételek, hibák, kérdések fóruma.
hegi54
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.09.15. 09:48

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: hegi54 » 2009.09.15. 23:50

Kedves Balatoni Laci!
Tegnap jött meg az e-havi Meteor-om, amiben a pótlapon értesülhettem a Csillagvárosról.
Gratulálok az oldal elkészítéséhez! :) Remélem előbb-utóbb belejövök a használatába! :roll:
Egyébként már kb. egy hónapja törtem a fejem, hogy írjak Neked hasonló ügyben, csak én úgy képzeltem, hogy az MCSE oldra léphessünk be mi tagok, de ez talán még jobb lesz! A tagtársak (nem "csak" a helyi, vagy szakcsoportok) megtalálásának a lehetősége (pl. település szerint) ami az egyik fő kérésem lett volna, de ezt is megoldottátok. :D
Más: Attilát (mzs) augusztus 3-i igérete óta már másodszor zargattam a tagsági igazolványom elküldésével, de most Téged szeretnélek megkérni, hogy - ha ezernyi teendőtök mellett lenne rá időd - a munkahelyemre (8621. Balatonszárszó, Hősök tere 1.) küldjétek már el légyszi! :oops:
András
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:27

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: András » 2009.09.15. 23:59

balatonl írta: (Sőt, volt, aki többet szeretne a jelenlegi készletnél.)


Jesszus:- ))

Viszont látom, hogy a regisztrálók száma megugrott a Meteor kiküldésével. Remélem, hogy megindul a szekér istenigazából! Nyissunk még topikokat, mert akik most jönnek és látják a rengeteg nullást a fórum főoldalán, azok közt lesz, aki nem jön vissza!
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.16. 00:50

András írta:
balatonl írta: (Sőt, volt, aki többet szeretne a jelenlegi készletnél.)


Jesszus:- ))

Viszont látom, hogy a regisztrálók száma megugrott a Meteor kiküldésével. Remélem, hogy megindul a szekér istenigazából! Nyissunk még topikokat, mert akik most jönnek és látják a rengeteg nullást a fórum főoldalán, azok közt lesz, aki nem jön vissza!

Hajrá! :-)
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
sky@titan.physx.u-szeged.hu
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2009.08.15. 19:49

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: sky@titan.physx.u-szeged.hu » 2009.09.16. 00:58

Kedves Lajos!

A jövő hét elején postázzuk az igazolványt.

Üdv!

Sry
hegi54
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.09.15. 09:48

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: hegi54 » 2009.09.16. 11:39

Kedves Krisztián!

Köszi szépen a gyors reagálásodat!

Üdv:
hegi54
DBenny
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009.09.14. 18:10

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: DBenny » 2009.09.16. 16:54

egy kérdés: Mikor kerül az oldal béta állapotból normálba?
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.16. 17:09

DBenny írta:egy kérdés: Mikor kerül az oldal béta állapotból normálba?

Amint elvégeztem az összes e fórumban felvetett hiba javítását, illetve a javasolt kisebb bővítéseket/fejlesztéseket.

Nem túl hosszú a lista, és az alapfunkciókat, a használatot nem érinti, főként szépséghibák, kisebb kényelmetlenségek korrigálása van még hátra. Tehát ahogy a fejlécben található sárga mezőben is olvasható: az összes funkció bátran használható.

Egyébként becslésem szerint max. 2 hét még, amíg a javítási feladatlistámon végigérek, tehát legkésőbb szeptember 30-án szeretném levenni a "béta" jelzést a fejlécből.
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
András
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:27

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: András » 2009.09.16. 20:24

Laci, akartam, egy Cartes du Ciel topikot, de nem találok neki helyet: hol lehetne topikot nyitni planetárium-programokról, iil. azokkal kapcsolatos ügyes-bajos dolgainkról?

Lehetne egy ilyen "asztro-szoftverek és egyéb számítástechnikai kérdések" vagy "asztro-programok és használatuk" alfórumot csinálni!
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.16. 21:23

András írta:Laci, akartam, egy Cartes du Ciel topikot, de nem találok neki helyet: hol lehetne topikot nyitni planetárium-programokról, iil. azokkal kapcsolatos ügyes-bajos dolgainkról?

Lehetne egy ilyen "asztro-szoftverek és egyéb számítástechnikai kérdések" vagy "asztro-programok és használatuk" alfórumot csinálni!

Jó ötlet, mindjárt létrehozok neki egy fórumot!
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
balatonl
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.09.06. 19:43

Re: Vélemények, ötletek

Hozzászólás Szerző: balatonl » 2009.09.16. 21:45

balatonl írta:
András írta:Laci, akartam, egy Cartes du Ciel topikot, de nem találok neki helyet: hol lehetne topikot nyitni planetárium-programokról, iil. azokkal kapcsolatos ügyes-bajos dolgainkról?

Lehetne egy ilyen "asztro-szoftverek és egyéb számítástechnikai kérdések" vagy "asztro-programok és használatuk" alfórumot csinálni!

Jó ötlet, mindjárt létrehozok neki egy fórumot!

Kész is van, használjátok egészséggel:
viewforum.php?f=69
Kérlek, a honlap használatával kapcsolatos új kérdés beküldése előtt először olvasd el az alábbiakat:
Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentés, fejlesztési javaslatok”