Ezzel ugrott a Hold...

Holdészlelők fóruma
Avatar
SzZoli
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:41

Re: Ezzel ugrott a Hold...

Hozzászólás Szerző: SzZoli » 2011.03.11. 15:30

plamatis írta:Forrás? :mrgreen:

Piréz kémelhárítók álhírterjesztése.
Cseh Viktor
Hozzászólások: 632
Csatlakozott: 2010.05.30. 22:46

Re: Ezzel ugrott a Hold...

Hozzászólás Szerző: Cseh Viktor » 2011.03.11. 16:00

Őszintén szólva én még nem olvastam erről a Nemere izéről soha sem! De amint látom nem vesztettem sokat :D
Egyébként viszont ha netán, esetleg, véletlenül üreges lenne a Hold belseje, remekül használhatnánk szeméttárolónak! ;)
Iron
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011.01.13. 17:01

Re: Ezzel ugrott a Hold...

Hozzászólás Szerző: Iron » 2011.03.11. 16:24

Sajnos a szökőár, földrengés bejött, több mint valószínű véletlenül.
Nagyon érdekes/izgalmas peridusban állunk, egy csomó hivatalos hazugság fog összeomlani az eljövendő évben, másrészt tegnapelőtt megtörtént egy X1,5-ös Napkitörés, ahol behemótoztak a Spaceweatheren.

Óvári L. írta:Forrást akarsz, András? Ez már szökőkút, vagy inkább vízesés! Hamar inkább a cáfolatot:
http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20 ... ok-es.html
Üdv Óvári L.
" Hamarosan elindul egy olyan folyamat a lelkekben és az ország minden településén, amelynek során minden magyar feleszmél és lerázza a hamis urak hamis hatalmát. TÜNDÖKLŐ FORRADALOM - így kerül majd bele minden
történelemkönyvbe."
mpt
Hozzászólások: 1313
Csatlakozott: 2009.09.07. 09:46

Re: Ezzel ugrott a Hold...

Hozzászólás Szerző: mpt » 2011.03.11. 16:34

Iron írta:Sajnos a szökőár, földrengés bejött, több mint valószínű véletlenül.


Csak epp tobb, mint egy hetet sietett, de az ugye nem szamit...


Iron írta:Nagyon érdekes/izgalmas peridusban állunk, egy csomó hivatalos hazugság fog összeomlani az eljövendő évben, másrészt tegnapelőtt megtörtént egy X1,5-ös Napkitörés, ahol behemótoztak a Spaceweatheren.


Naes? Volt mar nem egy, es lesz is meg ilyen, meg ennel nagyobb kitores is, ahogy haladunk a maximum fele.

--mpt
Iron
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011.01.13. 17:01

Re: Ezzel ugrott a Hold...

Hozzászólás Szerző: Iron » 2011.03.11. 16:51

" A víz gond lesz, de nem Magyarországon ", tegnapelőtt(véletlenül) biggyesztettem ide: viewtopic.php?f=16&t=2039&start=10
" Hamarosan elindul egy olyan folyamat a lelkekben és az ország minden településén, amelynek során minden magyar feleszmél és lerázza a hamis urak hamis hatalmát. TÜNDÖKLŐ FORRADALOM - így kerül majd bele minden
történelemkönyvbe."
Óvári L.
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009.09.24. 20:04

Re: Ezzel ugrott a Hold...

Hozzászólás Szerző: Óvári L. » 2011.03.11. 17:28

A Hold árapály-hatásának és a földrengések bekövetkeztének kapcsolata nem szignifikáns. Tessék ellenőrizni, csak kattintgatni kell egy planetáriumprogramban:
http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/ ... 00_mag.php
A térkép már magáért beszél, ha a Hold poláris pályán keringene, el is gondolkodnék. A nagy katasztrófák dátumaihoz ki lehet keresni a Hold helyzetét, óriási balhék voltak első és utolsó negyedkor is, valamint apogeum közelében, Cserébe viszont megnéztem egy a mostaninál szorosabb perigeumot, a nagy-nagy közelségkor nem találtam nagyobb eseményt. Ezek nem "a tudomány állításai", hanem visszakereshető tények. Ha valaki más eredményre jut és egzakt módon leírja, természetesen el fogom fogadni, ha nem ködös bemondásokon alapul.(A lemeztektonikát már fel sem hozom, időszűkében vagyok).
Üdv Óvári L.
mpt
Hozzászólások: 1313
Csatlakozott: 2009.09.07. 09:46

Re: Ezzel ugrott a Hold...

Hozzászólás Szerző: mpt » 2011.03.11. 18:57

Iron írta:" A víz gond lesz, de nem Magyarországon ", tegnapelőtt(véletlenül) biggyesztettem ide: viewtopic.php?f=16&t=2039&start=10


Majd ha lesz datum, meg hely megjeloles, akkor beszelhetunk rola.
Ilyet en is tudok: nyaron viharok lesznek. Nem Magyarorszagon is.

--mpt
ferenc lovró
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.01.21. 17:44

Re: Ezzel ugrott a Hold...

Hozzászólás Szerző: ferenc lovró » 2011.03.11. 19:08

csakb írta:Igen, 13 éves korom környékén én is kinőttem a Nemere- és Däniken-könyvekből valahogy. Biztos mert az ECHELON-nal és a HAARP-pal manipulálják az agyamat. ;]


echelon? haarp? smafu! az orosz duga itt az igazi játékos! ;)

tény:

http://en.wikipedia.org/wiki/Russian_Woodpecker

nem:

http://www.philipcoppens.com/woodpecker.html
nincs aláírás
Avatar
SzZoli
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2009.09.07. 10:41

Re: Ezzel ugrott a Hold...

Hozzászólás Szerző: SzZoli » 2011.03.12. 12:25

Vigyázat! Az égbolt tele van milliónyi, apró fényes ponttal, úgynevezett csillagokkal! Ezek nagyon veszélyes objektumok! A belsejük több tízmillió, a felszínük is több ezer fokos! A legkülönbözőbb sugárzásokat bocsájtják ki magukból! Egyszer majd lehullik a hazugság leple, és a tündöklő igazság fényében mindenki rádöbben, milyen veszélyesek a csillagok!
attila dezső
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.01.16. 18:12

Re: Ezzel ugrott a Hold...

Hozzászólás Szerző: attila dezső » 2011.03.12. 19:06

Én is olvastam Nemerét! Élveztem is.. De egy idő után úgy van az ember mint a mesékkel! Kinövi őket! Ugye nem kell bizonyítani, hogy hétfejű sárkány nincs? Persze eddig el kell jutni! :D
Válasz küldése

Vissza: “Hold”